Що робити, якщо в Windows 10 на екрані на частку секунди з’являється вікно командного рядка

hack-like-pro-windows-cmd-remote-commands-for-aspiring-hacker-part-1-1280x600.jpg

Останнім часом деякі користувачі Windows 10 могли помітити, що з періодичністю раз на годину на екрані з’являється і зникає вікно командного рядка. Проблема полягає в тому, що після одного з оновлень Microsoft Office за розкладом завдань з’являються два запланованих завдання — OfficeBackgroundTaskHandlerLogon, яке виконується при авторизації користувача, і OfficeBackgroundTaskHandlerRegistration, призначення якого невідомо, але саме воно і виконується раз на годину. І з якоїсь причини Microsoft віднесла обидва ці процеси до групи Users, хоча їх потрібно потрібно запускати під аккаунтом System. І якщо це зробити — проблема з з’являтимуться вікном зникне.

Щоб це зробити, введіть в пошуку «Планувальник завдань», відкрийте його і перейдіть в Бібліотеку планувальника завдань> Microsoft> Office. Натисніть правою кнопкою на OfficeBackgroundTaskHandlerRegistration> Властивості> Змінити користувача або групу> System:

Безимянний.png

Після цього проблема з моргає вікном пропаде, але з точки зору безпеки це не найкращий варіант, так що чекаємо офіційного виправлення проблеми від Microsoft.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector