Як продовжити час автономної роботи iPad Pro

Чим цікавий новий iPad Pro 10.5
Представлені в цьому році моделі iPad Pro отримали новий дисплей з підтримкою технології ProMotion, що забезпечує частоту оновлення до 120 Гц і гарантує більш плавну роботу і високу швидкість відгуку. Завдяки ProMotion збільшилася і швидкість відгуку Apple Pencil: час затримки стало всього 20 мілісекунд. При перегляді, наприклад, фотографій, частота 120 кадрів в секунду не потрібна, тому вона буде знижуватися до 24 Гц або 48 Гц, дозволяючи серйозно заощадити заряд акумулятора.

Якщо вас не влаштовує автономність планшета, то її можна помітно збільшити, обмеживши частоту оновлення зображення до 60 Гц. Це дозволить зняти зайве навантаження з процесора і графіки, які в свою чергу стануть економніше витрачати заряд батареї.

Як обмежити частоту кадрів на iPad Pro до 60 Гц

Крок 1: Зайдіть в «Налаштування» → «Універсальний доступ»;
Крок 2: Відкрийте розділ «Адаптація дисплея» і включіть опцію «Обмеження частоти кадрів».

Готово! Тепер частота оновлення зображення на дисплеї буде регулюватися від 24 до 60 Гц. Зверніть увагу, що при включеній функції «Обмеження частоти кадрів» зображення буде трохи змащувати під час швидкого гортання вікон браузера або стрічки в додатках, а чутливість стилуса Apple Pencil знизиться до 40 мілісекунд.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector