Як прискорити Chrome, в рази знизивши споживання оперативної пам’яті

Chrome

Chrome — одна з найбільш ненажерливих комп’ютерних програм, і справа навіть не в тому, що вона споживає багато ресурсів сама по собі (хоча і це теж), а в надмірній перевантаженості сучасних сайтів. Google намагається зробити Chrome якомога більш економним (наприклад, вивантажує з пам’яті вміст вкладок, які давно відкриті і залишені без діла), але це слабо допомагає.

Розширення OneTab вирішує проблему споживання ресурсів максимально кардинально. По суті в браузері залишається всього одна вкладка з закладками на сайти, які були відкриті недавно, і ви можете перейти на будь-який з цих сайтів або відновити всі вкладки одним кліком. Закріплені вкладки не закриваються, вони залишаються на місці.

Після установки OneTab праворуч від адресного панелі з’являється кнопка розширення. Натискаєте на неї — і все відкриті в даний момент вкладки закриються, але посилання на них залишаться на сторінці розширення. Таким чином можна зберігати посилання на будь-яку кількість сайтів, не навантажуючи пам’ять зайвими даними. OneTab дозволяє видаляти вкладки індивідуально або все разом.

OneTab

За допомогою OneTab також можна ділитися вкладками, для цього потрібно натиснути «Опублікувати на веб-сторінці». На сайті one-tab.com генерується унікальний QR-код, який ви можете відправити кому-небудь або відсканувати на смартфоні для того, щоб побачити посилання на ті ж самі сайти на іншому пристрої.

Звичайно, OneTab сильно знижує зручність користування браузером, адже стандартна навігація набагато простіше і звичніше сторінки з подобою закладок. Проте, це розширення може стати в нагоді власникам комп’ютерів і планшетів з невеликим об’ємом пам’яті, на яких проблематично тримати відкритими одночасно кілька вкладок.

iGuides в Telegram — t.me/iguides_ru

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector