Як приховати контакти, які не мають телефонних номерів на Android

Android дозволяє синхронізувати контакти на різних пристроях. Операційна система буде використовувати не тільки контакти, збережені в телефоні, але і в Gmail. Цей вибір може призвести до списку контактів, заповнених записами, які не мають телефонного номера, який можна швидко скласти. Для пом’якшення цієї проблеми існує кілька методів.

Попередні версії Android включали опцію в програмі Contacts, розроблену Google, яка лише відображала контакти з номерами телефонів, але була видалена на Android 5.0 Lollipop. Завдяки цьому рішенню вам знадобиться обхідний шлях для досягнення цієї мети. На щастя, наш перший метод легко зробити і доступний для більшості користувачів Android.

Спосіб 1. Встановіть програму OEM Contacts лише для відображення телефонних номерів

Незважаючи на те, що програма «Контакти» Google не може приховати контакти без номера телефону обходу, багато програм заміни OEM працюють. Оскільки лише кілька пристроїв підтримують Android, є ймовірність, що один з цих параметрів буде встановлено на пристрої. Ці програми зазвичай містять опцію допомоги спеціально для контактів без номерів телефонів. Ось лише кілька прикладів.

Досвід Samsung

Користувачі пристроїв Samsung можуть знайти цю опцію за допомогою програми «Телефон». Виберіть три вертикальні крапки у верхньому правому куті екрана та виберіть «Налаштування». Тут ви можете включити опцію «Сховати контакти без номерів».

Киснева ОС

Для користувачів OnePlus цю опцію досить легко знайти. Відкрийте програму «Контакти» і виберіть три вертикальні точки у верхньому правому куті екрана. Виберіть «Налаштування», а потім увімкніть «Показувати лише контакти з номером».

LG UX

У випадку з пристроями LG це вимагає ще декількох кроків. Відкрийте програму «Телефон» і виберіть вкладку «Контакти». Виберіть три вертикальні крапки у верхньому правому куті екрана та виберіть «Налаштування контакту». Виберіть «Переглянути», а потім увімкніть «Показувати лише контактні номери телефонів».

Спосіб 2. Використовуйте програму сторонніх виробників

Існує кілька програм, що містять можливість приховати контакти за допомогою телефонних номерів. Одним з найчистіших варіантів, які ми знайшли, був контакт, телефон, телефон. Ця безкоштовна програма пропонує функції, схожі на Google Phone, але ви можете налаштувати її більше.

  • Встановіть контакти, телефон, телефон Блокуйте з’єднання через Спрощений магазин Play

Після встановлення програми та проходження процесу реєстрації виберіть «More» у нижньому правому куті екрана. Виберіть «Налаштування», а потім «Список контактів», щоб встановити прапорець «Показувати лише контакти з телефонами».

Ця програма, як і багато інших програм обміну контактами, містить багато інструментів, крім можливості зберегти та зберегти адресну книгу. Одним з таких інструментів є комунікатор. Залежно від того, як ви почуваєтеся, ви можете скористатися засобом набору додатків за промовчанням, що постачається з телефоном.

Для цього перейдіть до меню налаштувань телефону та виберіть «Програми». Залежно від шкіри знайдіть «За замовчуванням програми», які будуть доступні на головній сторінці «Програми» або в підменю, до якого можна отримати доступ за допомогою трьох вертикальних точок у верхньому правому куті екрану. Виберіть «Calling App» (або «Phone App») і виберіть програму для номера, яку потрібно використовувати.

Спосіб 3. Створіть мітку з номером телефону

Для тих з нас, хто використовує звичайний Android-пристрій і воліють не використовувати додаток сторонніх виробників, існує обхідний шлях, який можна використовувати для виконання цього завдання в додатку телефону за умовчанням. Відкрийте Контакти Google, виберіть меню гамбургера у верхньому лівому куті та виберіть «Створити ярлик».

Введіть «Тільки номери телефонів» (хоча ви можете використовувати будь-яку мітку) і виберіть «OK». На новій сторінці виберіть «Додати контакти» та виберіть кожен збережений контакт з номером телефону (використовуйте піктограму у формі людини у верхньому правому куті екрана, щоб продовжити додавання контактів).

Після завершення додавання кожного контакту натисніть кнопку Назад, щоб повернутися до головної сторінки. Виберіть три вертикальні точки у верхньому правому куті та виберіть «Налаштувати подання».

Виберіть «Налаштувати», а на наступній сторінці зніміть прапорець, окрім «Номери телефонів» (або що-небудь, що ви вирішили позначити нову групу). Виберіть «Зберегти» у верхньому правому куті, який поверне вас до домашньої сторінки з лише доданими контактами.

Вам не потрібно прокручувати невиправдано довгий список контактів, заповнених збереженими записами, які ви не можете викликати. Використовуючи один з наших методів, ви можете очистити контакти з телефону. Який метод ви використовували? Дайте нам знати в коментарях нижче.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector