Як прибрати рекламу в браузері?

Інтернет-реклама зараз розвивається настільки ж стрімко, як і інтернет-технології. На сьогоднішній момент важко уявити будь-якої популярний інтернет-ресурс без єдиного рекламного банера або оголошення. Реклама спливає, блимає, раптово відкривається і просто висить на сайті, закриваючи потрібні кнопки. Одним словом — реклама всюди. Тому кожного користувача цікавить: «Як позбутися від набридливої ​​реклами?» І саме про це піде мова в даній статті. Детально розберемося, як прибрати рекламу в браузері, якими способами можна це зробити і що для цього потрібно.

Блокуємо рекламу в браузері

Позбавляючи браузер від реклами, ви концентріруетесь на більш важливі речі і економите час

Перший спосіб раз і назавжди прибрати рекламні оголошення з браузера (Хром, Яндекс, Мозилла, Опера) — скачати з магазину браузера спеціальне розширення AdBlock або AdBlock Plus. Це, мабуть, найпопулярніший спосіб, який дуже простий, зручний і ефективний. Після установки AdBlock буде просто-напросто блокувати всі рекламні повідомлення так, що ви їх не будете бачити.

Якщо ви користуєтеся Хромом, то перейти в магазин можна або через меню «Сервіси», де є відповідна кнопка, або зайти в меню Хрома і вибрати «Розширення». Там буде потрібно відкрити магазин і в рядку пошуку написати «AdBlock», після чого залишиться встановити його.

Сторінка віджета AdBlock

У користувачів Mozilla Firefox і Opera все відбувається схожим чином. Досить зайти в меню браузера, вибрати пункт «Розширення» і в ньому відкрити магазин.

Як тільки AdBlock буде встановлено, ви побачите іконку праворуч від пошукового рядка.

Іконка AdBlock в браузері Хром

На деяких сайтах контент може виявитися недоступним при блокируемой рекламі, тому є функція відключення AdBlock на конкретному сайті.

Наступний спосіб для тих, кому не пощастило, і реклама має вірусний характер. Тобто сайти тут ні при чому. Справа в образами програмному забезпеченні на вашому комп’ютері, яке «вивішує» рекламні оголошення в вікні вашого браузера. Щоб такі віруси не потрапляли на ваш ПК, використовуйте якісне і ліцензійне антивірусне ПЗ і не забувайте регулярно його оновлювати. Так що, перш за все, якщо ви зіткнулися з такою рекламою — оновлюйте антивірусні бази і запускайте повне сканування. Існують і спеціальні програми, які покликані боротися з такого роду проблемами. Вони виявляють все встановлені шпигунські модулі і вірусну рекламу. Серед інших варто виділити програму Malwarebytes, яка прекрасно справляється з поставленим завданням і на 100% позбавляє від непоміченого антивірусом шкідливого ПО. Ця утиліта доступна в безкоштовній версії, а значить, у вас є можливість використовувати ліцензійний продукт.

Антивірус Malwarebytes

Запустивши програму, ви просто починаєте сканування, а як тільки воно завершиться, можна перенести в карантин всі підозрілі файли.

Якщо щось пішло не так і Malwarebytes не допоміг повністю позбутися від вірусної реклами, то тоді спробуйте видалити небажані файли самостійно. Для цього відкрийте «Виконати» комбінацією клавіш Win + R і в рядку, що з’явився напишіть «control folders». Перед вами з’явиться вікно «Параметри папок». У ньому перейдіть на вкладку «Вид» і зніміть галочку з пункту «Приховувати захищені системні файли», а також відзначте пункт «Показувати приховані файли і папки». Після цього запустіть Диспетчер завдань і перейдіть у вкладку «Процеси». І в довгому списку доведеться пошукати збіги з представленого на скріншоті переліку:

Список шкідливих процесів

Якщо щось з цього списку присутній серед запущених процесів на вашому комп’ютері, то клікніть правою кнопкою по відповідному рядку і відкрийте розташування файлу. Тепер залишається видалити папку, яка зберігає в собі шкідливі файли. Такі дії необхідно буде повторити для кожного співпала процесу зі списку.

Наступне, що можна зробити — перевірити сам браузер. Просто відкрийте властивості ярлика вашого браузера і зверніть увагу на поле «Об’єкт». Після назви файлу з розширенням .exe не повинно бути ніяких записів. Якщо вони є, то обов’язково їх зітріть і застосуйте зміни.

Розібравшись з ярликами, слід перевірити настройки браузера. Якщо ви використовуєте Google Chrome, то відкрийте «Налаштування» в меню і переконайтеся, що в пункті «Початкова група» — «Наступні сторінки» відсутні будь-які адреси, які ви туди не додавали.

У тих, хто користується Opera, потрібний розділ має назву «При запуску», а в Mozilla Firefox «Запуск».

Ще можна перевірити властивості оглядача. Відкрийте рядок «Виконати» натисканням комбінації Win + R і пропишіть в ній «inetcpl.cpl». У вікні властивостей інтернету перейдіть у вкладку «Підключення». У ній натисніть «Налаштування мережі». У вікні відзначте пункт «Автоматичне визначення параметрів». Зверніть увагу, що сценарії не повинні бути встановлені.

І останнє, що залишилося перевірити — системний файл «hosts». Щоб зробити це, запустіть «Блокнот» з правами адміністратора і відкрийте файл «hosts» через шлях C: \ Windows \ System32 \ drivers \ etc \. У ньому вам потрібно буде видалити всі записи, які йдуть після рядка, що містить «localhost». Після цього обов’язково збережіть внесені в файл зміни.

Редагування системного файлу Hosts

Також уважно перевірте список встановлених розширень, оскільки серед потрібних, там можуть виявитися також і шкідливі розширення, які, власне і викликають всюдисущу вірусну рекламу.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector