Як прибрати курсор миші в грі

Ігрова індустрія знаходиться в постійному русі, з кожним роком невпинно розвиваючись і радуючи релізами своїх шанувальників, що завмирають в очікуванні відчути на собі пристрасті нових баталій. Якість графіки, технічні можливості сучасних ігор жанру RPG, наприклад, як Dark Souls, дозволяють поринути в зачаровує віртуальний світ, повний небезпек, що вимагає від гравця прояви вправності, пильності і стратегічного мислення.

Dark Souls демонструє реалістичні битви з ідеальною механікою бою, завдяки чому має безліч шанувальників серед геймерів. Але як будь-яка забава, якою б гарною і захоплюючою вона не була, все ж Dark Souls не позбавлена ​​багів, а горезвісний курсор мучить гравців своєю появою.

Рішенням проблеми може стати зміна параметрів комп’ютерної мишки. Для цього на «Панелі управління» потрібно знайти пристрій «Миша», відкрити її властивості, перейти у вкладку «Параметри покажчика», поставити галочку навпроти напису «Відображати слід вказівника миші», перевести повзунок до значення «коротше», також відзначити «Приховувати покажчик під час введення з клавіатури ».

Параметри покажчика миші

У Параметрах покажчика поставте галочку біля потрібної підписи

Можна прибрати курсор при грі Dark Souls за допомогою програми NoMousy. Для цього потрібно:

  • завантажити додаток, розпакувати;
  • створити ярлик файлу з розширенням .exe;
  • відкрити властивості цього файлу, перейти на вкладку «Ярлик», вибрати «Об’єкт»;
  • тут після .exe поставити пробіл, потім -hide;
  • натиснути кнопку Ok, запустити ярлик.

Після цього настирливий курсор миші пропаде. Коли буде потрібно його повернути, необхідно знову натиснути на ярлик.

Cкріншот Dark Souls

Dark Souls розроблена в стилі складної рольової гри для PlayStation 3

Ще спосіб позбутися від проблеми в Dark Souls — за допомогою DSfix:

  • скачайте, встановіть фікс;
  • в DSfix.ini знайдіть рядок disableCursor;
  • поставте через пробіл

Тепер при запуску Dark Souls вас більше не буде діставати проблема курсора.

Як прибрати курсор в Skyrim

Один з найбільш поширених багів в Скайріме — це поява другого курсора. Якщо паралельно з грою працюють інші додатки, ця проблема зустрічається досить часто.

Додатки можна просто закрити, щоб додаток працювало нормально і системний курсор не з’являвся одночасно з ігровим.

Іноді досить просто згорнути і розгорнути гру за допомогою комбінації клавіш Alt + Tab. Якщо таке рішення не допомагає, може прийти на допомогу Double Cursor Fix. Цей фікс запобігає появі надокучливого курсора після згортання гри. Після установки плагін запускається разом з забавою. Для цього потрібно скопіювати файл з архіву в кореневу папку Skyrim.

Скріншот гри Skyrim

Skyrim — це пригодницька рольова історія з величезним відкритим світом

Проблема з курсором миші може зважитися, якщо перейти до налаштувань пристрою, поставити галочку біля напису «Відображати слід вказівника миші» і перевести повзунок на мінімальне значення.

Для шанувальників Skyrim і Dark Souls випущена величезна кількість фіксів і утиліт, які допомагають вирішити технічні проблеми, роблячи процес змагання найбільш комфортним.

Як прибрати курсор в Dota 2

У Доті часто з’являється великий курсор на екрані монітора, який може частково загороджувати огляд і, безсумнівно, заважає в процесі гри, доставляючи чималий дискомфорт гравцям.

Скріншот Dota 2

Суперпопулярна Dota 2 — це розрахована на багато користувачів командна стратегія в реальному часі

Щоб прибрати великий курсор в Доті, потрібно клікнути по назві забави, перейти до властивостей, натиснути «Встановити параметри запуску», тут прописати: cursor_scale_percent 100.

Незважаючи на такі прикрі технічні неприємності, користувачі все ж знаходять рішення, щоб їх виправити і зануриться в ігрову реальність. Ніщо не може зіпсувати враження від дослідження світів і захоплюючих битв.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector