Як правильно зробити масову розсилку в Telegram

Мессенджер «Телеграм» оснащений безліччю корисних інструментів для повноцінної роботи з аккаунтом. Додаток може використовуватися для ведення бізнесу або просто спілкування і розваги. Які б цілі не переслідували користувачами, іноді виникає потреба в масовій розсилці повідомлень. Приводом для цього може послужити реклама товарів або послуг, інформування людей про будь-яку подію, запрошення, привітання та інше. Головне, щоб масова розсилка не ставала спамом, тому що спамерів в «телеграмі» не дуже люблять і можуть заблокувати профіль ненадовго або назавжди, це залежить від характеру розсилки і кількості порушень.

Як правильно зробити масову розсилку в Telegram

Як зробити масову розсилку повідомлень

Розсилка «Telegram» може здійснюватися кількома способами. З усіма функціями, вбудованими в месенджер, надана можливість працювати абсолютно безкоштовно, як і з самим додатком. Але якщо ви вирішите скористатися сторонньою програмою для розсилки, вона може поширюватися вже за гроші.

Канали. Найпростіше рішення для постійного інформування мас — створення свого каналу, де ви зможете розміщувати записи, які побачать всі передплатники спільноти. Перевагою такого способу масових розсилок є безпека. Вас не заблокують за спам, а користувачі, які не захочуть отримувати повідомлення від каналу, можуть відключити опцію повідомлень.

Єдине, чого не варто робити, так це зловживати рекламою в записах, інакше ви ризикуєте розгубити всіх передплатників. Якщо ви створили спільноту, щоб регулярно схиляти користувачів до покупки чого-небудь, такі дії можуть привести до скарг на спам з вашого боку, а в «Телеграм» спамити не прийнято.

Для залучення більшої кількості користувачів інформація на каналі повинна бути цікавою, пізнавальною і постійно оновлюється. А якщо вам необхідно розміщувати рекламні записи, то робіть це якомога більш ненав’язливо і нечасто.

Чати. Функція масового оповіщення людей доступна також в групах. Такий спосіб ідеальний, якщо вам потрібно розіслати одне і те ж повідомлення друзям, колегам або родичам. А, може бути, вам знадобиться оповістити всіх учасників публічного чату, що теж нескладно зробити. Здійснити розсилку для конкретних користувачів можна, створивши групу. Зробити це нескладно:

  • запустіть додаток;
  • перейдіть до меню налаштувань і виберіть пункт «Нова група» (або «Створити групу»);
  • додайте потрібних співрозмовників зі списку;Вибираємо учасників для додавання
  • придумайте назву чату, опис;Масова розсилка повідомлень

Аналогічним чином створюється канал, з різницею вибору варіанту в настройках (вибираємо пункт «Створити канал»). Спосіб розсилки за допомогою чату дозволяє відправляти записи конкретним користувачам або доносити інформацію великій групі людей (до 5000 чоловік), але також з’являється можливість для поширення спаму. Адміністрація месенджера пильно стежить за порушниками і реагує на всі скарги.

Боти. Крім каналів і груп, в «телеграмі» є можливість створення ботів, що виконують різні функції. Можна створити робота під будь-які свої потреби, в тому числі і для заняття розсилкою інформації. Чат-боти миттєво розішлють повідомлення вашим передплатникам, для цього їх потрібно тільки налаштувати. Сьогодні такі інструменти створюють нові можливості для ведення бізнесу, полегшуючи завдання спілкування з клієнтами і значно заощаджуючи час.

Бота можна налаштувати відповідати на різні питання, що стосуються тематики, інформувати про майбутні події (наприклад, акції, розпродажі), рекламувати ваш товар або послугу, надавати ваші контактні дані, опитувати передплатників і т. Д.

Зробити розсилку ви зможете кнопкою «Відправити новий передплатникам» в управлінні роботом. Функціонал бота включає також опцію автопостінга, що означає автоматичні публікації записів, які ви зробили в соціальних мережах. Але використовувати цю функцію варто з обережністю, щоб не набридати передплатникам зайвими повідомленнями.

Софт. Сторонні програми можуть надаватися як безкоштовно, так і на комерційній основі. За допомогою такого софта можна забезпечити відправку повідомлень по всьому «Телеграму». Програма для розсилки являє собою відмінний спосіб для швидкого просування бізнесу. Автоматизований сервіс дозволяє налаштовувати робочий процес перед початком його використання. Перейшовши до розділу налаштувань, виберіть необхідні параметри, встановіть значення затримки до і після відправки повідомлень. Функціонал софта дозволяє зберігати в файли номера з бази, які були оброблені і ще немає.

Подібний софт для автоматичної відправки повідомлень можна скачати безкоштовно, як, наприклад, TelegramSpamer v0.02. Звичайно, можна використовувати платні програми, надані в мережі, але таке рішення не завжди доцільно.TelegramSpamer v0.02

Найчастіше для масових повідомлень досить створення чатів або каналів. А покупка автоматичного спамера виправдана лише в деяких випадках. Який би спосіб розсилок ви не вибрали, намагайтеся не перегинати з настирливими повідомленнями, інакше скарг з боку користувачів і блокувань адміністрацією «Телеграма» не уникнути.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector