Як працювати з шарами в CorelDraw

Безумовно, шари припускають деякі свої нюанси, вимагають і певної підготовки для успішної роботи. Але досить трохи старанності і терпіння, щоб саме цей інструмент відкрив вражаючі можливості для успішного вирішення поставлених завдань. Ми уважно зупинимося на питаннях, що потрібно для їх об’єднання, як можна розкласти — і інші характерні питання.

Як працювати з шарами в CorelDraw

Відразу скажемо, вони на практиці зарекомендували себе досить ефективним і зручним інструментом щодо впорядкування елементів, які були розроблені в програмному середовищі CorelDraw. Доступні сьогодні програмні засоби дозволяють зробити всю роботу набагато простіше і швидше, забезпечивши на виході більш чіткий дизайн.

На практиці робота з ними відкриває широкі можливості для різних проектів, досить лише врахувати кілька нюансів. Зокрема, такий інструмент стає важливою підмогою при роботі з багатосторінковими документами — при наявності елементів, відбиватися які повинні на всіх аркушах під час друку.

Шари в Кореле — де відкрити і як підготуватися

В першу чергу перед роботою з новим документом кожному користувачеві буде корисно для себе провести відповідну підготовку. А саме — заздалегідь визначитися із загальним дизайном проекту, його вмістом, зразковим розташуванням необхідних елементів і іншими параметрами.

На першому етапі ми маємо задати розмір сторінки свого проекту, коли з’являється новий документ. Важливо пам’ятати, що новий документ в CorelDraw створюється з одним шаром. Тут він позначається як «1». Відкриваємо вікно диспетчера об’єктів (Вікно — Вікна настройки — Диспетчер об’єктів). За допомогою Диспетчера об’єктів (Object Manager) можна виконувати операції з шарами.

Для додавання слід відкрити «Інструменти» — «Диспетчер об’єктів». Тут справа вгорі слід натиснути розкривається, після чого натиснути «Створити».

Для вибору активного досить натиснути на рядку в списку вікна диспетчера об’єкта, відповідної йому.

Розглянемо деякі поширені питання

Як картинку в Кореле розкласти по верствам — простий алгоритм дій

Можливість розкладання відкриває безліч додаткових можливостей — з упорядкування об’єктів в різних складних малюнках. Зокрема, можливо поділ малюнка за кількома верствам, з вмістом частини малюнка на кожному з них. Зокрема, можлива така робота при розробці архітектурного плану будівлі. Відразу варто враховувати, всі ці операції по розкладанню належить виконувати повністю вручну, автоматичної функції тут немає. Тому при кількості більше десяти проводити цю процедуру в Кореле буде досить утомливо.

Як в Coreldraw додати другий шар

Для додавання шару слід відкрити «Інструменти» — «Диспетчер об’єктів». Тут справа вгорі слід натиснути розкривається кнопку, після чого натиснути «Створити».

Ми розглянули основні актуальні питання по роботі з цим актуальним функціоналом. Визначили, де знаходяться шари, як їх додавати, редагувати і видаляти — решта все вже індивідуально залежить від конкретних завдань, переваг і фантазії самого користувача.

Залишається лише побажати удачі в ефективної роботи з цим актуальним і корисним інструментом, що робить звичну роботу дизайнерів набагато простіше і зручніше.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector