Як познущатися над фотографіями друзів в Instagram

instagram
Розробники сервісу Instagram анонсували нову функцію під назвою Remix, а також почали тестування декількох нових можливостей. Про це розповіло видання TheNextWeb.

Remix дозволяє редагувати фотографії, отримані в Direct, не тільки за допомогою наклейок, але і використовуючи текст і малюнки. «Покращені» знімки можна передати відправнику. Також є можливість встановити обмеження на кількість переглядів таких фотографій. Для цього перед відправкою потрібно вибрати опцію «Один перегляд» або «Дозволити повтор». Функція Remix вже доступна всім користувачам сервісу в додатку для iOS і Android.

Розробники Instagram почали працювати над кнопкою Regram, що дозволяє репоста чужі фотографії та відео до себе на сторінку. Зараз для цього потрібно використовувати стороннє додаток, наприклад, одне з найпопулярніших — Regram.

Друге нововведення, яке з’явиться в наступних версіях програми сервісу, функція пошуку GIF-зображень. Їх можна буде використовувати в звичайних постах і в розділі «Історій». GIF-анімації можна буде шукати на сайті в спеціальному розділі. Принцип роботи цієї функції продемонстрований на відео:

Також тестується вбудована можливість поділитися записом в месенджері WhatsApp, спеціальний список «найближчих друзів» і архівування «Історій», що дозволяє зберігати історії в приватну колекцію.

Завантажити для iPhone

Завантажити для Android

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector