Як повернути квиток на літак в додатку OneTwoTrip

OneTwoTrip першим серед російських онлайн-сервісів подорожей додав в мобільний додаток обмін, повернення і скасування авіаквитків. Тепер користувачам не потрібно переходити на сайт або дзвонити в службу підтримки, процес повністю автоматизований, а уточнюючі питання при необхідності можна задати в чаті в мобільному додатку.

Щоб повернути або обміняти квиток, потрібно вибрати його в розділі «Мої замовлення» в додатку. У правому верхньому куті доступна кнопка, при натисканні на яку з’являться три команди: «Завантажити квиток», «Скасування квитка» і «Обмін квитка». У разі обміну користувач вибирає пасажирів і переліт, за якими необхідний обмін, і знаходить новий рейс. Далі для підтвердження свого вибору потрібно вказати код, який прийде по SMS на номер, прив’язаний до додатка. Після розрахунку клієнт отримує умови обміну і вартість доплати, якщо вона є. Для підтвердження операції досить погодитися і сплатити зазначену в розрахунку суму.

При поверненні квитка необхідно також вказати переліт і пасажира, для яких необхідне повернення. Потім потрібно вибрати, який саме повернення клієнт хоче зробити: добровільний (змінилися плани, і він вирішив не летіти) або вимушений (наприклад, через хворобу, форс-мажорній ситуації або з причин авіакомпанії; в цьому випадку потрібно буде вказати причину і докласти документ, який доводить неможливість вильоту).

Потім також, як і в разі обміну необхідно ввести SMS-код підтвердження для відправки запиту на розрахунок суми повернення. Сума розраховується автоматично і видна в додатку. Після згоди клієнта і необхідних підтверджень квиток анулюється і відбувається повернення грошових коштів. Гроші надходять на карту, якою були сплачені квитки, через 3-60 днів, в залежності від умов банку-емітента. Якщо для оформлення вимушеного повернення необхідні підтверджуючі документи, з користувачем зв’язується оператор.

Автоматизований обмін і повернення квитків в додатку OneTwoTrip доступний користувачам з Великобританії, Німеччини, Ірландії, Іспанії, Казахстану, Польщі, Росії, США, Туреччини та України.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector