Як змінити налаштування приватності в Google Docs і захистити ваші особисті дані

документи

У ніч на 5 липня стало відомо, що через помилку з боку Google в пошук «Яндекса» потрапили документи і таблиці користувачів, що зберігаються в сервісі Google Docs. Будь-який з нас може знайти збережені пари логінів і паролів соцмереж, електронних конельков і інших сервісів як звичайних користувачів, так і комерційних організацій, дані про роботу повій включаючи розташування і націнки для відкатів, відповіді на екзаменаційні питання і багато іншого.

Вранці 5 липня «Яндекс» видалив з пошукової видачі всі документи сервісу, проте через пошук Google, скориставшись командою site: docs.google.com_запрос_, знайти їх все ще можна. Для того, щоб захистити ваші документи від чужих очей, потрібно змінити налаштування приватності в Google Docs. Зробити це легко.

Як змінити налаштування приватності в Google Docs

1. Зайдіть в документ і натисніть на велику синю кнопку «Налаштуйте доступ» — вона знаходиться у верхньому правому куті;
2. Виберіть «Розширені» і в розділі «Рівні доступу» натисніть «Змінити …»;
3. Виберіть одну з доступних опцій:

  • Доступно для всіх в інтернеті. Входити в обліковий запис не потрібно. — не рекомендується, можна знайти в Google.
  • Доступно всім, у кого є посилання. Входити в обліковий запис не потрібно. — посилання може бути поширена по мережі, але знайти через пошук документ не вийде.
  • Доступно тільки тим, кому ви відправили запрошення. — кращий варіант, що забезпечує максимальну конфіденційність документа.

документи

4. Збережіть налаштування.

Виконайте відповідні маніпуляції з кожним документом, дані з якого конфіденційні і не повинні потрапити в мережу.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector