Як потрапити в Skip Ahead і набувати нові збірки Windows 10

maxresdefault-1.jpg

Абсолютно будь-який користувач Windows 10 може взяти участь в бета-тестуванні наступного великого оновлення Windows 10 (на даний момент це Fall Creators Update), проте завжди вистачає «авантюристів», які хочуть отримувати прямо най-най нові збірки. І спеціально для них Microsoft відкрили обмежене тестування не наступного оновлення, а наступного після нього — на даний момент це Redstone 4, яке повинно вийти навесні 2018 року. Якраз ця можливість «перескочити» на більш нові оновлення і називається Skip Ahead (Пропустити).

Однак, на жаль, простий спосіб переходу на нову гілку оновлень через Параметри на даний момент недоступний з огляду на те, що Microsoft набрала достатню кількість тестувальників. Однак можна переконати Центр оновлень, що ваш пристрій вже складається в Skip Ahead, і тоді ви зможете отримувати версії системи з цієї гілки.

Для цього всього лише знадобиться завантажити і застосувати цей файл реєстру: Skip Ahead (там же є файл для повернення на стару гілку оновлень), після чого перезавантажити ПК і перевірити оновлення в Центрі оновлень. Однак варто розуміти, що після виходу Fall Creators Update ця можливість закриється, так як Redstone 4 стане вже не «через такий», а просто таким оновленням ОС.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector