Як поміняти статус в стім

Сервіс Steam, як і Skype, використовує Status для відображення того, чим зараз зайнятий користувач, або його бажань. За допомогою його можна повідомити своїм друзям, що ви перебуваєте в мережі або поза нею, що вас немає на місці або не варто турбувати, ви хочете обмінюватися або грати.

зміна статусу

У Steame є можливість змінювати статус користувача.

Не варто плутати статуси зі схожою функцією в ВК. Тут ви не можете писати філософські цитати і прикрашати їх смайликами. Стим чітко визначає кількість доступних положень геймера, щоб користувачам було відомо, чим він займається.

Ваше становище змінюється автоматично, коли ви виключаєте комп’ютер або включаєте його. Якщо використовувати їх за призначенням інші користувачі в Steam будуть завжди знати, коли з вами можна пограти.

зміна статусів

Список доступних положень користувача в стім відображається, якщо натиснути на свою аватарку правою кнопкою мишки. Раніше, крім «в мережі», «не в мережі», «немає на місці», «хоче обмінятися», «хоче грати» і «не турбувати», своє становище можна було змінити на «спить». Після оновлення в лютому 2013 року його прибрали. Однак періодично деякі гравці все ж «йдуть спати». Як же вони його собі ставлять і як поставити собі статус «спить» в стім?

варіанти сатусов

«Сплячий» status з’являється тільки тоді, коли ви не чіпаєте комп’ютер протягом довгого часу — близько трьох годин. Після цього акаунт автоматично переходить в цей режим. Як тільки ви повертаєтеся до ПК, положення знову міняється на «в мережі».

Як зробити «офлайн», якщо насправді ви в цей час граєте? Провернути це досить просто.

  1. Заходимо в гру.
  2. Звертаємо її.
  3. Виставляємо «не в мережі».

Таким чином можна позбутися від настирливих друзів, які нескінченно строчать вам повідомлення або звуть пограти. Досить зручний і при цьому нехитрий спосіб. Інших можливостей поміняти свій статус немає, так, напевно, вони і не потрібні. В Steam система сама знає і розуміє, що потрібно повідомити іншим користувачам, і робить це зручно і своєчасно.

УВАГА. Деякі користувачі пропонують програми, за допомогою яких можна змінити параметр Status. Однак сильно довіряти таким програмам не варто — найчастіше вони розміщуються на неофіційних джерелах і можуть містити в собі вірусне ПО. Тому краще задовольнятися тим, що є, по крайней мере, в цьому випадку точно.

Ще одна цікава опція

Як відомо, Status має певний колір. Цей колір можна використовувати, коли ви пишете повідомлення. Для цього потрібно перед початком повідомлення набрати «/ me» (без лапок), поставити пробіл і потім вже писати текст. У підсумку він вийде синього або зеленого кольору — залежить від вашого положення.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector