Як поділитися паролем Wi-Fi з QR-кодом на Android 10

Якщо ваш телефон працює під керуванням Android 10, тепер можна надати доступ до мережі Wi-Fi своїм друзям за допомогою зручного QR-коду. Іншому користувачеві не потрібно використовувати Android 10 — фактично ви можете поділитися цим кодом з користувачами iPhone. У більшості випадків це найшвидший спосіб надання пароля Wi-Fi.

Крок 1: Завантажте QR-код

На телефоні Android почніть з програми «Настройки» та виберіть «Інтернет-мережа. «Потім торкніться слова» Wi-Fi «- сам текст, а не перемикач поруч з ним.

Тепер виберіть поточну мережу Wi-Fi зі списку (це працює тільки в поточній мережі), а потім натисніть кнопку «Надати доступ» із піктограмою, яка виглядає як QR-код. Вам буде запропоновано сканувати ваш відбиток пальця або ввести свій PIN-код, тому зробіть це — тоді буде виявлено QR-код.

Крок 2. Надішліть свій пароль Wi-Fi через кілька секунд

Тепер другу доведеться сканувати цей QR-код, щоб підключитися до Wi-Fi. Якщо людина використовує iPhone або Pixel, він може просто відкрити програму камери, і телефон автоматично розпізнає QR-код, як тільки він стане видимим. Все, що потрібно зробити, це доторкнутися до спливаючого вікна, і вони будуть підключені через кілька секунд.

Проте, якщо ваш друг використовує інший телефон Android, він, ймовірно, не має вбудованого сканера QR-програми. Саме тому їм знадобиться QR-сканер від іншої компанії — ми рекомендуємо Kaspersky Code Reader і QR-сканер. Дозвольте їм встановити цю програму, потім відкрийте її і просто наведіть камеру на екран. Через секунду QR-код буде розпізнано і може просто натиснути «Підключити», щоб приєднатися до мережі.

(1) Сканування QR-коду на телефоні типу Pixel або iPhone за допомогою вбудованого QR-сканування, вбудованого в додаток до камери. (2) Сканування QR-коду за допомогою програми «Лабораторія Касперського».

Це всього лише одна з нових цікавих функцій на Android 10. Всього, існують десятки корисних нових змін, таких як цей — читати про них, перейдіть за посиланням нижче.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector