Як підключити VoLTE на iPhone, якщо у вас «Мегафон»

Як підключити VoLTE на iPhone, якщо у вас «Мегафон»

Починаючи з 20 квітня 2017, користувачі iPhone в мережі Столичного «Мегафона» можуть здійснювати високоякісні дзвінки в мережі LTE (VoLTE) .Подключеніе опції голосового зв’язку через LTE (VoLTE) від «Мегафон» надається безкоштовно і доступно на всіх тарифах. Послуга підтримується на наступних смартфонах лінійки Apple: iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6S, iPhone 6S Plus, iPhone 7, iPhone7 Plus, iPhone SE.

З боку «Мегафона» послуга «Дзвони в 4G» активується автоматично. Абонентам, які використовують iPhone, для дзвінків через LTE потрібно виконати наступні дії:

— Оновити операційну систему iPhone до версії iOS 10.3.1
— В «Налаштуваннях» перейти в розділ «Стільниковий зв’язок», потім «Параметри даних»
— Активувати перемикач «LTE для голосу і даних».

Євген Новосьолов, директор по інфраструктурі Столичного філії компанії «Мегафон»: «Мегафон» — перший оператор в Росії і в Московському регіоні, завдяки якому у власників смартфонів iPhone з’явилася можливість здійснювати дзвінки c високою якістю передачі звуку. Відмінні риси технології VoLTE — можливість одночасно користуватися мобільним інтернетом і голосовим зв’язком, швидке з’єднання, покращена якість голосового зв’язку. Ми плануємо розширити географію надання послуги VoLTE і асортимент гаджетів з підтримкою голосового зв’язку в стандарті 4G в найближчі місяці ».

На сьогоднішній день технологію VoLTE використовують 102 оператора в 55 країнах світу, в тому числі і компанія «Мегафон» в Росії. У вересні 2016 року «Мегафон» першим в Росії запустив технологію VoLTE без обмежень. Повний список пристроїв, які підтримують технологію VoLTE, представлений на сайті компанії «Мегафон».

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector