Як підключити телефон до комп’ютера через Wi-Fi

Просто — не завжди добре

З появою великої кількості гаджетів сам собою виник один нагальне питання — як найбільш ефективно і швидко передавати інформацію з одного пристрою на інший?

Підключення пристроїв через Wi-Fi

Можна скористатися підключенням через USB-кабель. Цей варіант найпростіший. Ми відразу отримуємо доступ до всіх зберігаються на смартфоні і на SD-карті даними. А при експлуатації спеціального софту, в основному він випускається девелоперами телефонів, і знайти його можна на диску, що постачається в комплектації з пристроєм, ми зможемо отримати доступ ще й до списку контактів і SMS-листуванні. Однак, підключення через USB — це не завжди зручно, так як для цього знадобиться як мінімум встати з дивана, а потім ще й знайти цей самий кабель, що іноді є не дуже простим завданням.

Підключення телефону до ПК через USB

Найпростіше підключення, доступне кожному

Універсальний з’єднувач — Wi-Fi

Розглянемо більш сучасні методи, як це здійснити. Одним з них є підключення телефону до комп’ютера за допомогою бездротового зв’язку. Тут існують кілька варіантів: Bluetooth, NFC або Wi-Fi. Перші два підходять виключно для передачі невеликих обсягів даних через низьку швидкості і мають невеликий радіус передачі. Wi-Fi є більш універсальним засобом, володіє хорошою швидкістю роботи і більш широким радіусом дії, в залежності від роутера. Його можна використовувати не тільки для передачі даних, але і для відтворення медіафайлів одного пристрою на іншому. Виходячи з перерахованого вище, робимо висновок, що Wi-Fi — це найбільш підходящий кандидат для підключення смартфона або планшета до ПК або ноутбука. Далі розповімо докладніше, як це зробити.

здійснюємо задумане

Для здійснення задуманого нам знадобиться смартфон або планшет на базі Android, Wi-Fi-роутер і ПК або ноутбук. Спочатку визначимося, для чого ми хочемо підключити один пристрій до іншого: просто передати кілька файлів, подивитися на телефоні фільм або послухати музику, що зберігаються на ПК, або ж отримати повний контроль над пристроєм з доступом до списку абонентів і SMS. Залежно від поставлених завдань, будуть відрізнятися їх вирішення.

Наприклад, для простої передачі даних нам підійде будь-яка утиліта, яка вміє працювати з FTP-протоколами. Це можуть бути такі програми: FTP-server, Filezilla або Free Commander. Встановлюємо одну з них на ваш Android, запускаємо і користуємося. Вони прості у використанні і інтуїтивно зрозумілі, що дозволить працювати з ними будь-якого користувачеві без попереднього вивчення інструкції та іншої підготовки.

Підключення телефону до ПК через бездротову мережу

Отримати розширений список можливостей, в тому числі доступ до списку контактів і SMS, дозволять програми My Phone Explorer або AirDroid, призначені для того, щоб підключити телефон з системою Android до ПК. Вони працюють за схожим принципом. Розглянемо його на прикладі утиліти для смартфонів AirDroid. Після завантаження та установки програми ви отримуєте IP-адреса. Заходьте на комп’ютері в будь-який браузер, краще використовувати Internet Explorer або Google Chrome, і прописуєте в адресному рядку отриманий IP. Потрапляєте в меню телефону, стилізоване під Windows, і тут отримуєте доступ до всіх функцій:

  • завантаження / вивантаження даних;
  • перегляд аудіо- і відеофайлів;
  • управління викликами і SMS;
  • установка рингтонів і управління ними;
  • можливість робити фото з камери телефону.

Трохи на закінчення

Відкривайте для себе нові можливості своїх пристроїв і використовуйте їх на сто відсотків. З’єднання комп’ютера з телефоном — це дуже зручно, практично і помітно полегшує ваше життя. І в цьому немає нічого складного. З’єднувати пристрої між собою через Wi-Fi і насолоджуйтеся.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector