Як перетворити звичайні фотографії в красиві 3D-знімки

Facebook дозволив своїм користувачам перетворювати звичайні фотографії в 3D-знімки. Ця можливість працює лише на смартфонах Apple з подвійними камерами (iPhone 7 Plus, iPhone 8 Plus, X, XS та XS Max).

Як опублікувати 3D-знімок:

Створіть нову публікацію, натисніть на опцію розміщення 3D-фото і виберіть в галереї смартфона фотографію. Через кілька секунд вона буде опрацьовано системою штучного інтелекту, і якщо вас влаштує те, що ви побачите в попередньому перегляді, можна відправляти пост в стрічку. В результаті повинен вийти знімок з тривимірною моделлю, яку можна злегка повертати. Ваші друзі і передплатники побачать такі знімки в стрічці новин на сайті, в мобільних додатках, а також в VR-гарнітурах Oculus Go і Oculus Rift.

Фотографія повинна бути зроблена основною камерою айфона. В цьому випадку у файлі міститься інформація, що дозволяє симулювати 3D-ефект склеюванням декількох знімків з різною глибиною різкості. Найкращий результат виходить в тому випадку, якщо в центрі фото знаходиться добре помітний об’єкт, сильно контрастує з фоном і другорядними деталями.

iGuides в Telegram — t.me/iguides_ru

Даруємо подарунки за найкращі статті в блогах

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector