Як отримати великий додаток погоди OnePlus для будь-якого телефону

OnePlus 6, нарешті, в руках клієнтів разом з їх найкращими специфікаціями — і так, notch. Але сьогодні ви можете почати користуватися деякими з біржових додатків завдяки додатку Xaida erayrafet, який виконав додаток Weather безпосередньо з джерела.

Програма OnePlus Weather проста і велика, і використання його на телефоні, безсумнівно, спотворить кілька людей. Однак, якщо ви не знаєте заявку на переадресацію, цей процес може бути для вас іноземним. Навіть якщо ви залякані цією ідеєю, читайте далі, щоб дізнатися про секрети встановлення «Невідомих» додатків, таких як цей.

Крок 1. Увімкніть невідомі служби / Встановіть невідомі програми

Якщо ви використовуєте Android Nougat або новішу версію, спершу потрібно ввімкнути «Невідомі джерела». Це дозволить телефону встановлювати такі програми, як ті, що знаходяться поза межами магазину Google Play.

Якщо ви використовуєте Android Oreo або новішу версію, вам потрібно надати дозволу браузера на встановлення невідомих програм. Це можна зробити попередньо або коли ви фактично встановлюєте програму OnePlus Weather. Це простіше зробити під час установки, тому що ви можете просто торкнутися «Налаштування», а потім встановити прапорець і повернутися до «Установка».

Крок 2. Встановіть Weather OnePlus

Після того, як ваш телефон зможе встановлювати програми за межами Google Play, завантажте файл APL OnePlus Weather з посиланням нижче. Натисніть «Завантажити», коли з’явиться запит. Якщо у вас виникли проблеми, вам може знадобитися довгий клік по посиланню і відкрити його в новій вкладці. Після завершення завантаження файл відображатиметься в області сповіщень. Потягніть і торкніться.

  • Завантажте останню програму OnePlus Weather (.apk)

Вам буде запропоновано встановити програму OnePlus Weather. Виберіть «Встановити», щоб підтвердити, що ви хочете встановити його, а потім натисніть «Відкрити» після установки.

Якщо ви вирішили дочекатися, поки ваш браузер не дозволить встановлювати невідомі програми на Android 8.0 або новіші, коли з’явиться запит, натисніть «Налаштування», а потім увімкніть перемикач на екрані нижче. Натисніть кнопку «Назад», а потім виберіть «Встановити».

Крок 3: Почніть використовувати додаток погоди OnePlus

За промовчанням Weather відобразить прогноз погоди для вашого поточного місцезнаходження. Можна також додати додаткові місця, натиснувши піктограму у верхньому правому куті, яка виглядає як будівля, натиснувши піктограму «плюс» у нижньому правому куті і шукаючи це місце за назвою.

Проведіть пальцем праворуч на головному екрані, щоб переключитися між місцями або проведіть пальцем вгору, щоб побачити 6-денний прогноз.

Якщо ви торкаєтеся меню з трьома крапками у верхньому правому куті і натисніть «Налаштування», ви можете змінити відображення температури (за Фаренгейтом або Цельсієм), як відображається вологість (відносно проти г / м ^ 3), і чи хочете ви побачити «Сигнали погоди» що сповіщатиме вас про незвичайні погодні умови.

Тепер ви всі готові обдурити всіх, думаючи, що ви створили новий глянсовий OnePlus 6 з цією програмою Weather.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector