Як отримати нові теми для вашого пікселя на Android 10

На Android 10 Google дає змогу налаштувати кольори акценту, щоб надати телефону трохи стилю. У поєднанні з новим загальносистемним темним режимом можна переглядати вісім різних комбінацій кольорів. Це ще сім більше, ніж у попередній версії, і сім додаткових способів підсвічування телефону.

Ця функція дуже схожа на кольори акцентів системи Oxygen OS. Вона дає змогу підібрати вторинний колір (за замовчуванням синій), де б він не з’явився в налаштуваннях і швидких настройках. Це відрізняється від темної системи, яка інвертує основний колір від білого до чорного. Замість цього він змінить колір активних плиток Швидкі налаштування, перемикачі та багато іншого.

Крок 1: Увімкніть параметри програмування

Перше, що вам потрібно, це включити опцію програміста. Для цього відкрийте «Налаштування» та виберіть «Про телефон». Знайдіть «Номер збірки» (який є останнім варіантом) і торкніться його сім разів швидко, доки ви не перейдете на нову сторінку з проханням ввести пароль блокування, жест або PIN-код. Після успішного введення потрібної інформації з’явиться повідомлення про тост з інформацією «Ви тепер програміст», і ви повернетеся на попередню сторінку.

Поверніться до налаштувань і виберіть «Система». Виберіть «Додатково», і нова опція з’явиться над «Оновлення системи» під назвою «Параметри розробника». Виберіть цей параметр.

Крок 2. Переключіть теми

Відкривши параметри програміста, перейдіть до нижньої частини сторінки, поки не побачите групу «Темінг». Виберіть першу опцію, «Accent color», і з’явиться спливаюче вікно з чотирма варіантами: «Default device, Black, Green і Purple. Це кольори, які можна змінити за допомогою синього кольору за замовчуванням.

Виберіть будь-який варіант, а колір активних плит швидкого налаштування, бар яскравості, клавішу регулювання гучності, іконки в меню живлення (крім аварійних ситуацій), курсор тексту, радіо, піктограма акумулятора в меню «Акумулятор» і багато іншого. Майже кожне місце, яке раніше було синім в інтерфейсі користувача системи, тепер стане новим кольором акценту. Якщо ви хочете повернутися до синього кольору, поверніться до цього меню і виберіть «Пристрій за замовчуванням».

(1) Чорний, (2) Зелений, (3) Фіолетовий

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector