Як отримати безкоштовну передплату на «Яндекс.Музика» і знижку 10% на «Яндекс.Таксі»

Яндекс.Музика

Компанія «Яндекс» проводить нову акцію і пропонує оформити підписку «Плюс» терміном на три місяці абсолютно безкоштовно. Скористатися пропозицією можна навіть в тому випадку, якщо раніше ви вже активували пробний період.

Володарі цієї підписки отримують доступ до всіх можливостей «Яндекс.Музика», знижку 10% на тариф «Комфорт» в «Яндекс.Таксі», 10 ГБ додаткового місця в «Яндекс.Діск», безкоштовний контент в «Кинопоиск» і безкоштовну доставку при покупці товарів в сервісі «Беру» від 500 рублів.

Для оформлення безкоштовної підписки перейдіть на сторінку music.yandex.ru/gift і введіть промокод KOGUT. На сторінці оформлення вкажіть дані банківської картки. При бажанні ви можете відв’язати карту, щоб з неї не списали гроші за продовження. Для цього перейдіть в профіль, знайдіть «Банківські картки», натисніть на значок шестерінки на прив’язаною карті, а потім на кнопку «Відв’язати».

Яндекс.Музика

Майте на увазі, що промокод не спрацює, якщо у вас оформлена платна підписка або діє пробний період по іншому промокодом.

Платна підписка на «Яндекс.Музика» коштує 169 рублів на місяць, проте до кінця року можна оформити її за 99 рублів на місяць з одним обмеженням — в локальну пам’ять пристрою можна завантажувати не більше 99 треків.

iGuides в Telegram — t.me/iguides_ru

Даруємо подарунки за найкращі статті в блогах

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector