Як отримати безкоштовні геми в Бравл Старс

У кожній грі є валюта, за яку можна купити особливі товари. Такою валютою в Brawl Stars є gems або кристали. За них ми можемо в магазині взяти круті скіни для героїв, купити основну валюту — монети. І ще багато чого. У цій статті ви дізнаєтеся, якими способами можна отримати абсолютно безкоштовні геми в грі Бравл Старс.

Промокод на безкоштовні геми в Brawl Stars

Промокод — це особливий акційний код, який дає нам можливість отримати який-небудь товар зі знижкою. У нашому випадку розробники дозволяють нам отримати до 100 гемов (в залежності від деяких обставин) абсолютно безкоштовно. Ми повинні ввести промокод.

Для цього нам необхідно зробити наступне:

 1. Відкрийте свій профіль в Play Market. Ви повинні бути авторизовані в магазині;
 2. Натисніть на кнопку меню вгорі зліва;
  Натисніть на кнопку меню
  Натисніть на кнопку меню в Play Market
 3. Знайдіть пункт «Активувати промокод». Він знаходиться внизу, для цього потрібно перегорнути пункти меню;
  активувати промокод
  Активувати промокод в меню
 4. Відкриється маленьке вікно для введення коду. Введіть в ньому цей: I LOVE BRAWL STARS;
  Введіть код
  Введіть код в порожній рядку
 5. Спробуйте його активувати. Якщо не виходить це зробити, необхідно завантажити одну з програм для зміни IP адреси або вашого місцеперебування. Не має значення яке, головне — щоб воно допомогло нам змінити країну. Шукати можна за запитом «VPN»;
  Turbo VPN
  Додаток Turbo VPN
 6. Встановіть додаток і увімкніть її роботу, щоб змінити країну. Виберіть країну Канада, якщо це доступно;
 7. Коли додаток змінить регіон, необхідно створити новий обліковий запис в Play Market.

Після створення нового профілю, знову повторюємо процедуру, яку ми робили спочатку інструкції. Вам потрібно відкрити меню Play Market, знайти розділ з промокодом, ввести його. І ви отримаєте безкоштовні геми.

Читайте також: Motor Depot скачати мод багато грошей безкоштовно.

Як заробити геми в грі Бравл Старс

Розглянемо наступний спосіб, як можна отримати кристали в Бравл Старс і не платити за них реальні гроші. Спосіб також вимагає від користувача терпіння, так як геми ми отримаємо не відразу. Необхідно буде деякий час почекати. Якщо вам вони потрібні тут і зараз, то кращим способом є їх купівля. Тому не втрачайте даремно часу і переходите в ігровій магазин. На свій мобільний пристрій необхідно завантажити додаток — AppNana.

AppNana
додаток AppNana

Це дозволить вам отримувати як ігрову валюту, так і реальні гроші. За існування програми всі гравці в загальному заробили в AppNana більше 10 мільйонів доларів. Додаток англійською мовою. Можливо, необхідно буде скористатися словником для перекладу деяких слів. Вивести кошти можна буде на свій аккаунт Google. Після чого отримати нарешті безкоштовні gems для вашого профілю в Brawl Stars.

робоче вікно
Робоче вікно AppNana

У додатку також є своя внутрішня валюта — Nanas. Щоб здійснити перший висновок, потрібно набрати 160 000 Nanas. Якщо активно користуватися додатком, то набрати цю кількість можна досить швидко. Платні завдання для заробітку Nanas бувають різними: іноді потрібно подивитися відео, іноді залишити свій нік Google Play. Для додатка існує також більше кількість промокодом, які нараховують валюту безкоштовно тільки за його введення.

AppNana
Рахунок в AppNana

Де отримати гроші на покупку гемов

Але якщо ми вже торкнулися теми реальних грошей, то навіть школярі можуть заробляти в інтернеті. Гроші не великі, але за кілька годин цілком реально зібрати суму, якої вистачить на будь-який пак гемов в Бравл Старс. Всі способи пов’язані з інтернетом. Без інтернету роботу ви можете знайти і без нашої статті.

Способи: Подробиці:
Платні лайкиСервіси https://vktarget.ru/ і https://v-like.ru/ допоможуть заробити на ваших соціальних мережах. На цих сайтах можна легко заробляти для своїх ігор хороші гроші. Якщо присвячувати їм деякий час. Вам потрібно буде після реєстрації залишати платні пости і ставити лайки за гроші.
серфінгНайдоступніший і простий вид заробітку в інтернеті. Відкривайте сайти, переглядайте рекламу і отримуйте за це гроші. Перегляди реклами зазвичай не приносять великого доходу. Якщо потрібно більше — виконуйте завдання. Детальніше на сайті http://www.seosprint.net/.
біржі фрілансаЦе вже більш серйозні ресурси, де від вас буде потрібно певні навички: малювання (цифрове), знання мов, програмування і т.д. Популярними біржами в російському інтернеті є https://kwork.ru/ і https://work-zilla.com/. Виконуйте завдання і отримуйте оплату реальними грошима.

Work-Zilla
Біржа фрілансерів Work-Zilla

Всі ці сайти підтримують висновок ваших зароблених рублів на електронні гаманці WebMoney, QIWI, Яндекс Гроші. Всі подробиці про процес заробітку читайте на головних сторінках наданих сайтів.

Це може бути корисним: Моя кав’ярня: Cкачать мод багато грошей і алмазів.

Безкоштовні акаунти Бравл Старс

Час від часу в групах ВКонтакте, які присвячені грі розігрують акаунти. Зверніть увагу на ці сторінки: https://vk.com/clash_of__clans1, https://vk.com/brawl_stars_free_acc. Слідкуйте за умовами розіграшів, щоб отримати акаунти вже з гемамі в Бравл Старс абсолютно безкоштовно.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector