Як отримати 5 ТБ в хмарі Microsoft довічно за 1 долар

OneDrive

Зазвичай хмарні сховища пропонують безкоштовно кілька гігабайт, а додаткове місце коштує дорого — за рік вийде приблизно стільки ж, скільки коштує вінчестер того ж обсягу. Але є спосіб заощадити: ви можете отримати 5-терабайтний хмара від Microsoft в довічне користування за копійки без подальших доплат і абонентської плати.

Microsoft пропонує 5 ТБ в хмарі корпоративним користувачам, а на Ebay є реселлери, які продають готові акаунти з хмарним сховищем за 1 долар і вище. Як бонус пропонується підписка на сервіс Office 365.

5 ТБ в OneDrive

Вбийте в пошук Ebay що-небудь на зразок 5TB Office — ви побачите десятки пропозицій від різних продавців. У деяких з них десятки тисяч продажів, але і ціна вища. Купуйте додатковий через PayPal або за допомогою банківської карти, і через кілька хвилин на вашу електронну пошту прийде адресу і пароль від аккаунта. Пароль потрібно поміняти. Використовувати це хмара можна максимум на п’яти пристроях. Додати 5 ТБ до існуючого аккаунту Microsoft не вийде.

Все це цілком легально, оскільки претензій до продавців не виникає ні у Ebay, ні у Microsoft, ні у покупців. Звичайно, є ризик того, що одного разу Microsoft прикриє цю лазівку і відніме виділене місце, тому варто тримати бекап даних на локальному носії (тим більше, що вам все одно доведеться якимось чином синхронізувати файли). Я купив такий аккаунт пару місяців назад і успішно користуюся ним як резерв для зберігання музики і фільмів. Ніяких нарікань, все прекрасно.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector