Як оплачувати бензин через «Яндекс.Навігатор», не виходячи з машини

Яндекс.Навігатор

«Яндекс» вмонтував в «Яндекс.Навігатор» можливість оплачувати бензин на автозаправках. Раніше у компанії було окремий додаток «Яндекс.Заправкі», але його заморозили в кінці листопада через рік після випуску.

Побачити заправки, на яких діє оплата через «Яндекс.Навігатор», можна в розділі «АЗС з оплатою». Там же можна дізнатися про наявність потрібного палива і побудувати маршрут по оптимальному шляху до підходящої заправці. Під’їхавши до АЗС, можна через додаток вибрати номер колонки, тип палива і його обсяг, здійснити оплату і заправитися.

Комісії для водіїв, що користуються цим сервісом, немає, але і картки лояльності не діють. Зараз до «Яндекс.Навігатор» підключено понад тисячу заправок мереж ЕКА, «Нефтьмагістраль», «Петербурзька паливна компанія», «Веселка і партнери» та інших регіональних компаній. Незабаром в додатку з’являться АЗС «Татнефти» і Shell.

В даний час оплата бензину доступна у версії «Яндекс.Навігатор» для Android, а незабаром вона з’явиться в додатку для iOS. Крім того, «Яндекс» планує перезапустити «Яндекс.Заправкі».

Даруємо подарунки за найкращі статті в блогах

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector