Як оформляти передзамовлення додатків в App Store і що це дає

Компанія Apple додала в App Store можливість оформляти попередні замовлення на програми та ігри. Розробники можуть викладати їх не раніше, ніж за 90 днів до релізу, а в день виходу ці додатки автоматично встановлюються на пристрої користувачів, які підписалися на передзамовлення.

Розробники отримують можливість як слід розрекламувати свій додаток до його виходу, а також заздалегідь дізнатися, наскільки воно буде затребувано. Користувачі, в свою чергу, зможуть отримати привітальні бонуси і переваги за те, що встановили додаток в числі перших (наприклад, додаткові предмети або віртуальні гроші в іграх). Ще одна перевага замовлення — фіксована ціна на платне додаток. Якщо до моменту релізу ціна збільшиться, з користувача спишуть лише ту суму, з якої він погодився раніше.

Не виключено, що передзамовлення стане одним з маркетингових інструментів, за допомогою яких розробники будуть привертати увагу до своїх проектів. В App Store з’явиться спеціальний розділ, а розробники зможуть давати користувачам прямі посилання на сторінки таких проектів.

У травні 2015 року можливість оформлення замовлення з’явилася в Google Play Маркеті. Користувачі можуть підписатися на готується до випуску додаток і отримують повідомлення про його вихід.

Оновлене:

15 грудня в App Store з’являться три перших епізоду гри Life is Strange. Вартість гри складе 229 рублів, передзамовлення можна залишити в App Store. Власники iPhone і iPad отримають в подарунок ексклюзивні стікери для iMessage. Чи вийде ця гра на Android, невідомо.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector