Як очистити стіну в ВК (вконтакте)?

немає записів
Не всі користувачі знають, як очистити стіну ВКонтакте повністю за дуже короткий час. Швидкість стирання буде залежати від кількості записів в обліковому записі. Якщо їх не багато то «прибирання» займе пару секунд.

Вся справа в тому, що ручне очищення профілю займе не одну хвилину і здасться дуже нудним заняттям. А так виконавши декілька нескладних дій осіб, позбудеться від обридлих записів.

Також необхідно знати, що таку операцію можуть негативно оцінити адміністратори ресурсу. Тому всі дані для входу в особистий кабінет варто попередньо зберегти. Обмовимося також, що даний матеріал не закликає читачів до дій описані нижче.

В інтернеті є спосіб виконання очищення за допомогою скрипта або можна сказати програми. Ніхто не знає, хто писав цю маленьку програму і що робити, якщо після її роботи користувачу заблокують аккаунт.

Як очистити записи на стіні в ВК?

Будемо використовувати більш безпечний спосіб. У магазині Хрома є розширення для цього браузера — під назвою Vkopt. У плагіна VkOpt також є сайт, де можна поставити таке доповнення на інші браузери. Тут дано найнадійніший плагін, інші можуть красти особисті дані у користувачів популярної соціальної мережі.

Після встановлення розширення в браузері користувача вибираємо все записи на стіні, це посилання буде в лівому меню.

записи на стіні

Далі вгорі праворуч, знаходимо пункт «дії». З’явиться два підпункти. Нам потрібен другий, який аккаунт перетворить в «чистий аркуш».

очищення записів стіни

І тепер ви можете насолоджуватися новизною особистого кабінету.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector