Як обійти помилку «Недоступно у вашій країні» і встановлювати будь-які додатки з Google Play

Багато хороших сервіси (наприклад, Spotify або Pandora) недоступні в нашій країні і працюють тільки в певних регіонах планети (наприклад, в США або Європі). Як обдурити Play Маркет і встановити будь-який додаток?

1. Встановіть VPN-сервіс. Можна скористатися безкоштовним і безлімітним Opera VPN або будь-яким іншим. В налаштуваннях підключення вкажіть IP-адреса США (або європейської країни, якщо потрібні програми, доступні в Європі).

2. Зайдіть в платіжні налаштування облікового запису Google і прив’яжіть банківську карту, якщо не зробили цього раніше. Якщо карта вже прив’язана, нову додавати не потрібно.

3. Зайдіть в розділ «Способи оплати» і в профілі користувача вкажіть американську адресу виставлення рахунку. Щоб не порушувати умови використання Google Play, можна використовувати адресу російського консульства в Нью-Йорку: країна — US, вулиця — 9 East 91st St, місто — New York, штат — New York, індекс — 10128. Якщо буде потрібно, ви завжди можете поміняти цю адресу на той, де ви проживаєте насправді.

4. Перейдіть в налаштування «Центру платежів», виберіть банківську карту і вкажіть адресу виставлення рахунку: країна США, індекс — 10128.

5. Відкрийте системні настройки смартфона, перейдіть в розділ додатків, знайдіть Google Маркет і очистіть дані цього додатка.

6. Зайдіть в Play Маркет і подивіться, змінилася чи валюта на долари. Якщо змінилася, значить все вийшло як треба.

7. Придбайте будь-який додаток і зробіть повернення коштів, щоб не втратити гроші, якщо це додаток вам не потрібно.

Тепер вам доступні будь-які додатки, викладені в американському сегменті Google Play. Майте на увазі, що вони не будуть встановлюватися і запускатися без VPN. При використанні додатків, які працюють в Росії, VPN краще відключати, оскільки переадресація трафіку і його прогін через сторонні сервери сильно уповільнюють швидкість з’єднання.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector