Як налаштувати відтворення відео в Windows 10 Fall Creators Update

Windows-10-1.jpg

В Fall Creators Update Microsoft добре попрацювала над відтворенням відео, додавши досить багато нових «булочок». Всі нові настройки відео доступні в Параметрах> Програми> Відтворення відео:

Снімок.PNG

На жаль — всі ці пункти застосовуються не до всієї системи, а лише до деяких програм від Microsoft і сторонніх творців, опублікованих в Microsoft Store. Сюди входять браузер Edge, вбудована програма Кіно і ТБ, Фотографії, Hulu, Netflix і Vudu.

Подивимося, за що відповідає кожен пункт:

  • Відтворення відео в HDR — дозволяє використовувати в відео високий динамічний діапазон, що дає можливість отримувати контрастну картинку в темних сценах, при цьому освітленість інших ділянок залишається в нормі. Для цього, зрозуміло, потрібно сумісне обладнання.
  • Автоматична обробка відео — за допомогою спеціальних алгоритмів відбувається зміна яскравості і контрастності для кращого сприйняття картинки (на ділі ж відбувається банальне освітлення темних сцен і затемнення світлих, через що кольори «пливуть»).
  • Відтворення відео в меншому дозволі — думаю, тут і так зрозуміло: гірше якість> менше навантаження на мережу.
  • Параметри перегляду відео при роботі від батареї — настройка стара, ще з Windows 7, дозволяє або економити заряд акумулятора за рахунок гіршої якості відео, або наборот, отримувати відмінну якість, але це призведе до підвищеної витрати заряду.
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector