Як налаштувати час на Хонор

Як відомо, наш телефон — це не тільки засіб комунікації, фотоапарат, диктофон і визначник нашого місця розташування. Це ще й зручні години, що відображають час в різних графічних форматах, будильник, що дозволяє нам прокидатися в потрібний час. А також голосовий повідомник, повідомляє голосом час на даний момент. Ми так звикаємо покладатися на телефон в критичних ситуаціях, що для нас виявляється сюрпризом, коли він сам, без нашого втручання, починає відображати час неправильно. В цьому випадку виникає потреба в налаштуванні часу на Гонор, яку необхідно зробити власноруч. У цьому матеріалі ми розберемо цей процес на прикладі популярних телефонів Honor.

Проблема автоматичної настройки часу на Honor

Історично склалося, що ОС Андроїд, на базі якого працює телефон Хонор, була призначена для залучення виключно на мобільних телефонах. Тому зазначена ОС отримує дані про час від стільникових операторів, а точніше від веж стільникового зв’язку при реєстрації телефону в мережі.

Дані про час від мобільного оператора
Наші телефони отримують дані про час від мобільного оператора

Більш ефективним способом є синхронізація часу телефону за допомогою NTP (мережевого протоколу для синхронізації внутрішнього годинника телефону), який використовує мережі зі змінною латентністю. Але, на жаль, функціонал системи Андроїд не підтримує NTP без використання рут-прав на телефоні.

NTP
NTP — надійний протокол для синхронізації годин

Таким чином ми отримуємо ситуацію, коли при будь-яких помилках в мобільній мережі з боку телефонного оператора, час на нашому Хонор також зсувається. Останнє, в свою чергу, загрожує різними неприємностями в нашому життєвому циклі.

Системний час може відображатися некоректно
У деяких випадках системне час може відображатися некоректно

Що ж робити? Давайте розберемо всі можливі способи установки часу і дати на Honor.

Це корисно знати: де знаходиться в телефоні Honor буфер обміну.

Спосіб налаштувати час на смартфоні Хонор

Як відомо, операційною системою телефонів Huawei і Honor є ОС Андроїд, що дозволяє швидку і зручну настройки дати та часу на вашому телефоні. Функціонал зазначених налаштувань дозволяє визначити, який час ви хочете використовувати на вашому телефоні — ручне або автоматичне (тобто отримується від вашого оператора).

Щоб налаштувати потрібний час на вашому мобільному пристрої Хонор необхідно зробити наступне:

 1. Увімкніть ваш телефон;
 2. Перейдіть в його налаштування;
 3. Виберіть там «Дата і час»;
  дата і час
  Виберіть «Дата і час»
 4. Якщо у вас встановлено автоматичне (і некоректне) відображення дати і часу, зніміть галочку з опції «Автоматично визначати дату і час» (Дата і час мережі) і «Часовий пояс мережі»;
  вимкніть опції
  Вимкніть зазначені опції
 5. Чи залишиться тапнуть на опцію часу ( «Час») і вручну (іноді за допомогою спеціальних коліщаток) налаштувати точний час;
  Точний час
  Встановіть правильний час дня
 6. Збережіть результат, натиснувши на галочку, «Готово» або «Зберегти».

На інших моделях телефонів Honor поставити час можна перейшовши в «Налаштування», вибравши потім «Додаткові настройки», а потім опцію «Дата і час».

Здається, це простий і зручний варіант. Але є й інші. Давайте розглянемо, які ж.

ClockSync — зручний додаток для настройки системи смартфона на Андроїд

Додаток «ClockSync» має дуже високий рейтинг на Плей Маркет, і не дивно. Адже функціонал цього додатка дозволяє синхронізувати системний час вашого Хонор через Інтернет по протоколу NTP з перевіреними серверами точного часу. Програма буде особливо корисна, якщо ваш стільниковий оператор не працює з NITZ (автоматичною синхронізацією часу), або відправляє вам невірний час, або ваш годинник в автоматичному режимі тікають назад або вперед.

Clocksync
Додаток «Clocksync» має високий рейтинг на Плей Маркет

Цей додаток пропонує два режими роботи:

Режими: Опис:
Автоматичний (якщо телефон рутірован)В цьому випадку коректне час встановлюється автоматично, точність часу — від 1 до 20 мілісекунд, підтримується ведення статистики (середнє зміщення в день, відкоректоване час і інше).
Ручний (без рута)Це режим, в якому виконується ручна синхронізація часу на пристрої. Є спеціальний помічник для установки часу. Установка різниці між фактичним часом і часом на вашому Гонор. Якщо різниця перевищує зазначений параметр, ви отримаєте звуковий сигнал.

Різниця між системним і точним часом
Додаток «Clocksync» покаже різницю між системним і точним часом

Серед інших можливостей програми відзначимо відображення часу останньої синхронізації, мануальна установка зміщення часового поясу, докладні дані про NTP-сервері і інше.

Date And Time Settings Shortcut — допоможе поставити правильний час на Honor

Іншим способом поставити годинник правильно на Хонор є використовувалася програма «Date And Time Settings Shortcut».

Date And Time Settings Shortcut
Додаток доступний на Плей Маркет

Цей додаток являє собою зручний інструмент для швидкого переходу в опції настройки дати та часу, з подальшою їх трансформацією як було описано нами вище.

Користування програмою дуже просте. Досить відкрити його, тапнуть на велику кнопку в центрі (OPEN!), І ви перейдете в налаштування дати і часу вашого телефону.

OPEN!
Натисніть на велику кнопку «OPEN!» в центрі

Зміна годин на Хонор за допомогою віджета

Швидко поміняти час на Honor ви зможете використавши функціонал віджета часу, зазвичай присутнього на головному екрані телефону.

Виконайте наступне:

 1. Тапніте на віджет часу на головному екрані;
  Віджет часу на головному екрані
  Тапніте на віджет часу на головному екрані
 2. Вам відкриється перелік встановлених вами раніше будильників. У самому низу буде розташовуватися кнопка «Налаштування», натисніть на неї;
  налаштування
  Натисніть на кнопку «Налаштування»
 3. Далі виберіть опцію «Дата і час», і виробляємо дії по встановленню коректного часу як було описано нами вище.
  Коректне час на телефоні
  Встановіть коректне час на вашому телефоні

Далі вибираємо опцію «Дата і час», і виробляємо дії по встановленню коректного часу як було описано нами вище.

Це стане в нагоді: як зробити скріншот на телефоні Хонор.

висновок

У нашому матеріалі ми розібрали, яким чином можна налаштувати коректне час на вашому Гонор. А також які способи (програми) допоможуть швидко встановити годинник на вашому телефоні. Використовуйте перераховані нами інструменти, після чого девайс буде далі радувати вас демонстрацією точного часу при вирішенні потрібних завдань.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector