Як малювати двомірні об’єкти в Автокад

Малюючи об’єкти в Автокаде, ви не витратите багато часу. Програма дуже широко використовується в промисловому дизайні. У статті ми розберемося, як креслити двомірні креслення і як їх редагувати.

Найбільш простим інструментом малювання є відрізок. Використовуючи відрізки, ви зможете накреслити інші предмети, такі як ламана, замкнута або незамкнута лінія. Кожен предмет буде окремою частиною креслення, і кожен можна буде редагувати. Не забувайте фіксувати крайні точки відрізків. Після того як ви закінчите редагування, натисніть на клавішу Enter.

створення відрізка

Застосовуючи інструмент «Полілінії», ви зможете зробити замкнуті і незамкнуті лінії, перетворюючи їх як в пряму лінію, так і в дугу.

Використання інструменту «Полилиния»

Натисніть на точку початку побудови предмета і подивіться на командний рядок. Клікнувши на пункт «Дуга», ви зможете зробити криволінійну фігуру. При цьому ви будете перебувати в режимі «Полілінії». Якщо ви хочете намалювати прямий відрізок, то натисніть на параметр «Лінійний».

Як малювати кола і багатогранники?

Якщо у вас з’явилася потреба намалювати коло, то натисніть на відповідну команду. У списку, який з’явиться після натискання, ви можете вибрати спосіб побудови кола — застосовуючи радіус і діаметр, крайні точки і дотичні. Так само малюються і дугові відрізки. Ви можете управляти радіусом, кількістю точок і іншими параметрами окружності.

створення кола

Щоб намалювати прямокутник, треба виконати більше кроків. Після того як ви включите цю опцію, вам потрібно буде вибрати кількість сторін (при потребі можете зменшити їх кількість), центр фігури, натиснувши на відповідне місце на робочому екрані і тип фігури.

Задати кількість сторін

Щоб накреслити прямокутник за розмірами, треба вибрати цей параметр (клацнути по ньому лівою клавішею) і після ввести англійську букву P. А в розділах «Довжина» і «Ширина» вкажіть потрібні дані, після чого програма намалює фігуру.

Як перетворити в полілінію в AutoCAD

Для початку виділіть об’єднуються лінії. Виділяти їх слід по одній. У командному рядку введіть команду PEDIT. Програма Автокад може перетворити в полілінію як відрізок, так і інші фігури.

ПОРАДА. Якщо у вас нова версія Автокада, то після потрібно буде ввести команду MPEDIT.

Після цього продовжите процес перетворення в лінію, відповівши на що з’явився питання «Yes». Після цього програма перетворює об’єкти в полілінії, після чого ви можете їх редагувати.

Як обрізати коло?

Як же обрізати будь-який предмет в AutoCAD? Обрізати можна практично будь-які фігури: від відрізків до багатогранників і околиць. Спочатку виберіть параметр в панелі редагування. Потім виберіть ріжучі кромки, а потім предмет, який потрібно обрізати. Після проведеної операції непотрібна частина об’єкта буде видалена.

Як об’єднати полилинии?

Давайте розберемося, як об’єднати полилинии. Для такого випадку передбачена команда ПОЛРЕД або _pedit. Використовуйте її для додавання лінії.

Відрізок під кутом

Для того щоб зробити відрізок під кутом, потрібно просто накреслити його і повернути на потрібну кількість градусів.

підсумки

Ось ми і розібралися з різними способами побудови фігур в Автокаде. Проводьте всі операції дуже уважно, адже це знижує можливість появи помилки. Сподіваємося, що у вас не залишилося питань з даної теми. Будемо вдячні за лайк і репост статті своїм друзям.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector