Як купувати квитки в кіно через «Однокласників»

Однокласники
«Однокласники» спільно з «Кіноходом» запустили сервіс, за допомогою якого користувачі можуть купувати квитки в кіно не виходячи з соціальної мережі. Він дозволяє вибрати місто, кінотеатр і фільм, а також подивитися актуальний розклад сеансів на найближчі 10 днів. На додаток до квитка в деяких кінотеатрах можна придбати онлайн товари з кінобар: попкорн, закуски і напої.

Сервіс дозволяє придбати квитки в більш ніж 300 кінотеатрах по всій Росії. Скористатися ним можна з будь-якого пристрою: на деськтопной і в мобільній версії «Однокласників», а також в мобільних додатках соцмережі для iOS і Android. Для цього потрібно натиснути на кнопку «Купити квитки в кіно» і вибрати ваше місто, кінотеатр і фільм. Також можна вибрати відповідний формат картини: 2D, 3D або IMAX. Формати сеансів можна комбінувати — наприклад, щоб знайти сеанси IMAX і 3D. Забрати квитки можна в касі кінотеатру прямо перед сеансом.

Крім того, сервіс доступний адміністраторам груп: його можна прикріпити до будь-якого співтовариства і використовувати як додаткову можливість для передплатників.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector