Як користуватися роботом Saytextbot в Telegram

Мессенджер «Телеграм» придбав за короткий час рекордне число користувачів не тільки завдяки унікальному протоколу безпеки, що дозволяє вести переписку без загрози її злому і крадіжки аккаунта. Головною його фішкою, яка залучає публіку, все ж є цікаві інструменти, здатні як розважити, так і бути корисними. Боти — одна з таких функціональних можливостей, їх в «телеграмі» безліч. Оскільки створенням цих помічників може займатися будь-який бажаючий користувач додатка, вони з’являються в месенджері кожен день, щоб скрасити дозвілля або полегшити роботу своєму власникові і бути корисними іншим своїм передплатникам.

Як користуватися роботом Saytextbot в Telegram

Робот Saytextbot для Telegram виконує функцію озвучення повідомлень.

Боти виконують найрізноманітніші функції, від звичайної відправки прогнозу погоди або курсу валют до замовлення квитків, здійснення продажів, консультації клієнтів і тому подібних дій, які примітивними ніяк не назвеш. Деякі з них буквально працюють за людей, виконуючи всю доручену рутинну роботу, інші ж додають позитиву користувачам завдяки незвичайному функціоналу. Сьогодні поговоримо про цікаве боті «Телеграм» Saytextbot. Він виконує функцію генерації тексту в аудіо формат.

Як користуватися ботом Saytextbot

Робот вимовляє задані фрази жіночим і чоловічим голосами. Перетворити в мову можна абсолютно будь-який текст, при цьому його можна просто завантажити з інтернету, що не корп над набором. Для використання функції озвучування ботом запустіть додаток і проведіть ряд простих дій:

  • знайти в пошуку додатка @saytextbot і додати його; Знайти та додати бота Saytextbot
  • почати діалог з ботом, відправивши йому текстове повідомлення, набране в вікні діалогу або скопійоване туди з інтернету;
  • можна також перейти до будь-якого чату «Telegram» і в рядку введення вписати @saytextbot, додавши далі текст, який призначається для переформатування;
  • ви отримаєте два альтернативних озвучування (жіночим і чоловічим голосами), їх можна прослуховувати попередньо до відправки.

ПОРАДА. Функція озвучування тексту може стати в нагоді для різних цілей. Наприклад, в разі швидкої стомлюваності від читання, наявності поганого зору або ж просто з метою повеселити, розіграти друзів. Ви можете навіть придумати своє застосування боту, адже емуляція голосу може стати дійсно корисною.

Іноді відправляються боту команди не спрацьовують, і ваші запити не виконуються. Це може означати, що ви неправильно сформулювали команду, робот заблокований, його код спочатку містить помилки або у вас просто застаріла версія додатка.

З приводу бота, що трансформує текст в голосовий файл, можна сказати, що на даний момент Saytextbot «Telegram» не працює. Тимчасово це або назавжди — стовідсотково невідомо, але шанувальники робота не втрачають надії. Користувачі, які бажають, щоб він знову працював, вже б’ють на сполох з благаннями повернути улюбленого помічника.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector