Як користуватися платіжною системою VK Pay (і головне — навіщо)

Соцмережа «ВКонтакте» запустила платіжну систему VK Pay. Вона доступна за адресою vk.com/vkpay і в мобільних додатках.

В VK Pay два види акаунтів: базовий і розширені. У першому передбачені більш суворі обмеження на операції, а другий можна отримати, надавши соцмережі інформацію про своє паспорті та ІПН або СНІЛС. Вхід в VK Pay і платіжні операції захищаються PIN-кодом, який можна вибрати самостійно і змінити в будь-який момент через настройки.

VK Pay дозволяє прив’язувати банківські карти і поповнювати з них рахунок або виводити гроші. Введені в систему кошти можна використовувати для оплати мобільного зв’язку, інтернету, телебачення, штрафів ГИБДД, а також покупок в іграх Mail.ru. Сервіс також пропонує знижки і Кешбек за покупки у партнерів. Гра PUBG надає користувачам «ВКонтакте» ексклюзивний образ для персонажа. Для його отримання потрібно витратити в грі не менше 600 рублів, сплативши покупку за допомогою VK Pay.

PUBG

Через VK Pay можна переводити гроші іншим людям, а також запитувати переклади. Кожному користувачеві видається унікальний QR-код, за допомогою якого він може запитувати гроші.

Будь-яких унікальних можливостей в VK Pay, на жаль, немає. Все, що пропонує цей сервіс, вже було реалізовано в самій соцмережі, в платіжних сервісах і банківських додатках.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector