Борги, суди, колектори: чому не можна просто перестати користуватися SIM-картою

SIM

Сайт «Таріфкін» розповів історію «якоїсь жінки», яка користувалася послугами одного оператора стільникового зв’язку і виявилася повинна йому велику суму, хоча її SIM-карта була заблокована.

Жінка користувалася постоплатним тарифним планом і активувала добровільну блокування SIM-карти. Вона не врахувала, що договір з оператором передбачає списання 50% абонентської плати навіть з заблокованої картки — це гарантує, що її номер через якийсь час не буде переданий кому-небудь іншому.

Про свій борг вона дізналася після отримання листа від колекторів з текстом «Не покидайте ваш населений пункт». Колектори так і не приїхали до неї, і не шукають борг, але ця ситуація негативно вплинула на кредитну історію. Справа в тому, що незадовго до отримання листа жінка намагалася отримати кредит, але отримала відмову від двох банків.

Як не потрапити в схожу ситуацію? Якщо ви не плануєте користуватися SIM-картою, зайдіть до оператора і попросіть його розірвати договір. Можливо, співробітники будуть пропонувати блокування (нехай навіть постійну), але не погоджуйтеся на це. Наполягайте саме на розірвання договору, а при відмові самостійно напишіть заяву про розірвання і вручите його співробітникові оператора (бажано під розпис). Збережіть документи, які дозволять довести, що ви відмовилися від послуг оператора. Деякі компанії (наприклад, МТС) дозволяють перевірити в особистому кабінеті, які номери оформлені на ваш паспорт, але для повноцінного розірвання договору все одно доведеться йти в офіс або салон.

iGuides в Telegram — t.me/iguides_ru

Даруємо подарунки за найкращі статті в блогах

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector