Як користуватися Movavi Screen Capture Studio

Movavi Screen Capture Studio — це комплекс програм, які дозволяють користувачеві створювати відеоролики, записані з екрану, а також редагувати їх за допомогою різних інструментів. Програма розроблена російською компанією Movavi, яка спеціалізується на створенні програмного забезпечення пов’язаного з відео. У цій статті ви знайдіть інструкції, які допоможуть вам навчитися користуватися програмним продуктом Movavi Screen Capture Studio.

Вчимося користуватися Movavi Screen Capture Studio

Вчимося користуватися Movavi Screen Capture Studio

Технічні особливості та системні вимоги

Щоб не виникало непорозумінь при використанні Movavi Screen Capture, необхідно ознайомитися з її вимогами до вашого комп’ютера.

 • Програма підтримує всі відомі версії, починаючи з Windows XP до 10, з актуальними оновленнями.
 • Мікропроцесор з мінімальною тактовою частотою 1.5 ГГц.
 • Для Win XP — 512 МБ RAM, для Windows 7-10 — 2 ГБ.
 • При розпакуванні та встановлення програмних файлів необхідно 810 МБ простору на диску, для подальшої роботи — 2 ГБ.
 • Мінімальна роздільна здатність екрану 1280 х 800 і 32 bit колір.
 • Відеоадаптер Radeon R600 або Intel HD 2000 і вище.

При установці програми потрібно використовувати права адміністратора, щоб уникнути подальших проблем. Розробники попереджають користувачів про те, що ОС Windows XP не розуміє звуковий захоплення з декількох джерел. Якщо у вас є можливість, замініть її на більш пізню версію ОС.

Як зберегти відео з монітора, використовуючи Movavi Screen Capture Studio

Застосовуючи інструменти Movavi Screen Capture, ви зможете легко зняти будь-яке відео, яке зараз відтворюється на моніторі. Для цього скачайте безкоштовну версію програми Screen Capture Studio з офіційного сайту https://www.movavi.ru/screen-capture/ і встановіть. Щоб записати будь-який ролик, який ви зараз переглядаєте в браузері:

 1. Запустіть програму.
 2. Виберіть режим захоплення відео, налаштуйте область захоплення, налаштуйте запис звуку (Системний / С мікрофона), за замовчуванням вони активовані.

  Режими роботи відео-редактора Movavi

  Режими роботи відео-редактора Movavi

 3. Запустіть відео в браузері, яке необхідно записати. Увімкніть кнопку «Rec» на панелі програми для старту запису.

  кнопка

  Кнопка «Rec» в панелі інструментів Movavi Screen Capture Studio

 4. Зупиніть ролик в браузері і натисніть кнопку «Стоп» на панелі Моваві.
 5. Далі виберіть область майбутнього відеоролика, щоб обрізати зайве, зробіть клік по ножиць в блоці інструментів і збережіть його, вибравши потрібний формат.

  Виберіть область для обрізання ролика

  Виберіть область для обрізання ролика

Стоп-кадр за допомогою Movavi Screen Capture Studio

З допомогу Movavi Screen Capture Studio дуже зручно робити скріншоти з відео і тут же їх редагувати. Для цього в програмі є відмінний графічний редактор, який оснащений всіма основними функціями редагування зображень — обрізка, вставка настроюється тексту, додавання різних спецефектів, поворот, переходи між кількома зображеннями і т.п.

Щоб зробити стоп-кадр і відредагувати його по своєму смаку:

 • Запустіть програму Movavi Screen Capture і додайте за допомогою спеціальної кнопки відео в програму.
  Додаємо файл в редактор

  Додаємо файл в редактор

  Запустіть відео, з якого потрібно сфотографувати кадр.

 • Файл, який ви завантажили автоматично розміститься на шкалі часу внизу вікна.
 • Встановіть повзунок на потрібний кадр. Якщо ви ще не вибрали кадр, ви можете запустити відео і зупинити його на потрібному моменті — це і буде позиція вашого стоп-кадру. Якщо ви трохи пропустили потрібний кадр, використовуйте кнопки під відео, які дозволяють перегортати кадри відео вперед і назад.
 • Перенесіть курсор миші на відео і натисніть праву кнопку, щоб побачити контекстне меню. Тут виберіть пункт «Зробити стоп-кадр».

  Пункт контекстного меню

  Пункт контекстного меню «Зробити стоп-кадр»

 • Якщо це зображення з кадру ви будете використовувати в відеоролику, то необхідно налаштувати його тривалість. За замовчуванням, якщо вставите стоп-кадр в відео, редактор буде програвати його 4 секунди, але це можна змінити. Для цього просто натисніть на край області кадру і потягніть вправо.
  Збільшуємо час програвання стоп-кадру у фільмі

  Збільшуємо час програвання стоп-кадру у фільмі

  На шкалі ви зможете побачити час його тривалості.

 • Ви можете додавати різні фільтри в стоп-кадр або захоплене відео. Для цього виберіть зліва на панелі інструментів чарівну паличку і виберіть необхідний фільтр зі списку. Ви можете просто спробувати кожен, щоб зрозуміти, що вам більше підходить. Після того, як ви підберете потрібний, просто перетягніть його зі списку на робоче вікно програми в потрібне місце.
 • Щоб додати будь-який напис, натисніть на панелі інструментів піктограму «Титри», вона позначена великою літерою «Т». Тут ви також можете знайти велику колекцію вже готових написів і малюнків, які ви можете вставити в відеоряд. Якщо потрібно додати в ці малюнки свій текст, натисніть два рази лівою кнопкою миші по доданому зображенню. Після цього напишіть текст, відредагувати місце і розмір за допомогою повзунка і налаштувань над відео.

Програмою Movavi Screen Capture Studio користуватися дуже зручно і просто. У той же час він є повноцінним і професійним інструментом для створення зображень з відео, а також зйомки за все, що відбувається на вашому моніторі.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector