Як контролювати витрату трафіку додатками на Android

Компанія Google випустила додаток Triangle. C його допомогою можна стежити, на що витрачається мобільний трафік, і забороняти доступ в інтернет надмірно ненажерливим додатків.

Triangle проходить тестування в декількох країнах, серед яких немає Росії, але це додаток можна встановити за допомогою APK-файлу. Воно цілком працездатний і навіть підхоплює з системи статистику використання мобільного трафіку за останній місяць.

Після установки додатку потрібно кілька специфічних дозволів: запуск поверх інших додатків, перенаправлення трафіку через VPN і обмеження трафіку іншим додатки. Triangle працює в режимі Data Saver як брандмауер, перекриваючи доступ до мережі більшості додатків. Навпаки заблокованого додатка відображається закритий замок. При натисканні на неї з’являється вибір, на скільки можна надати інтернет: 10 хвилин, півгодини або назавжди.

Якщо ви запускаєте додаток і йому потрібно інтернет, Triangle виведе повідомлення про це і запросить дозвіл (тимчасове або вічне). У шторкою повідомлень вказано, чи працює Data Saver, і скільком додатків закритий доступ в інтернет. Triangle веде моніторинг тільки мобільного трафіку, ніяк не обмежуючи використання Wi-Fi.

Можна сказати, що Triangle дуже просте і інтуїтивне додаток, набагато приємніше, ніж антивіруси і міжмережеві екрани з аналогічною функціональністю. Шкода, що воно не локалізовано на російську мову, а ще сильніше — що його функціональність не вбудована в Android.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector