Як і чим відкрити файл з розширенням PART

Файл part — це просто незавершена завантаження з інтернету. Щоб мати можливість користуватися файлом, необхідно завершити закачування, після чого його розширення зміниться на необхідне.

Як і чим відкрити файл з розширенням PART

Способи відкриття файлу з розширенням PART.

Для чого потрібен файловий формат part

Розширення PART використовується спеціально для інтеграції завантажувача в усі наявні програми. З його допомогою можна докачати великий документ в будь-який зручний час. Причинами можуть служити несподівано перерване з’єднання з інтернетом, проблеми з харчуванням ПК або ж просто необхідність перенести величезний файл на інший комп’ютер — його можна відкрити за допомогою однієї з підтримуваних програм і завершити операцію на іншому жорсткому диску.

Особливості відкриття формату part

Як відкрити файл part? На жаль, отримати будь-які дані з такого документа не вийде, поки він не буде докачати. З іншого боку, використання загальноприйнятого формату відкриває можливості докачки на інших комп’ютерах і з використанням інших утиліт.

докачати файл

Програми для відкриття файлів part

Чим же відкрити part? В інтернеті є безліч софта, який без проблем докачаєте документи з розширенням PART. Розглянемо кілька найбільш популярних програм.

Go! Zilla

Go! Zilla вже давно є відомою і шанованою програмою для ефективної докачки з інтернету. Програма містить безліч опцій, які дозволяють вам вільно налаштовувати завантажені документи. Якщо ви просто встановіть і запустіть Go! Zilla, ви напевно прискорите завантаження, але варто витратити деякий час і налаштувати програму під свої потреби. Просто натисніть посилання на веб-сторінці, і Go! Zilla почне процедуру збереження. Є й інші способи:

  1. Вручну.

Перейдіть до списку, додайте файл і введіть URL-адресу, де він знаходиться. Ви також можете додати короткий опис — незважаючи на перше враження, цей параметр дуже корисний, якщо ви завантажуєте велику кількість невеликих документів зі схожими назвами. Ви також можете ввести адресу вручну, натиснувши клавішу Ins.

Go! Zilla

  1. Через буфер обміну.

Go! Zilla може контролювати статус буфера обміну і запускати збереження, коли там з’являється URL-адресу. Як розмістити адресу в буфері обміну безпосередньо з браузера? Ви можете вибрати його за допомогою миші і скопіювати (Ctrl + С), але простіше натиснути правою кнопкою миші за адресою і вибрати «Копіювати». Після копіювання гіперпосилання перейдіть у вікно програми і комбінацією клавіш Ctrl + V додайте її в список закачувань. Для архівних даних можна вибрати ступінь стиснення.

  1. Перетягування.

Щоб почати збереження, ви також можете використовувати техніку перетягування. Просто виберіть посилання в браузері, перетягніть на значок Go! Zilla і дочекайтеся закінчення операції.

  1. Інтеграція.

Це найбільш часто використовуваний метод, але це не означає, що він кращий. Якщо ви встановите прапорець «Авто» на пункті «Інтеграція браузера», досить буде клацнути посилання, і Go! Zilla автоматично почне завантаження. Щоб скористатися іншим завантажувачем, або якщо вам не потрібно поки завантажувати документ, при його виділенні утримуйте Alt.

GoZilla Інтеграція браузера

Можна встановити завантаження на будь-які, зручні вам день і час! Щоб встановити ці параметри, спочатку потрібно вибрати файли, які буде завантажуватися. Після цього можна перейти в вікно «Установити час завантаження» — виберіть Файл / Розклад. Тепер ви можете вибрати рік, місяць і день, коли хочете почати процедуру.

ВАЖЛИВО. Go! Zilla не перевіряє правильність обраної дати. Якщо ви виберете, наприклад, минулої п’ятниці, завантаження файлів почнеться відразу!

FlashGet

FlashGet — надзвичайно корисний менеджер закачувань, який особливо стане в нагоді тим, хто звик завантажувати велику кількість програмного забезпечення. Ця особливо просунута програма може зробити багато роботи, практично навіть взяти на себе всю роль завантажувача від початку і до кінця. Особливо варто виділити можливість докачки документів з розширенням PART — за допомогою такої функції можна розділити закачування великого файлу (наприклад, відео або образ гри) на кілька етапів. Щоб додати формат PART в список закачувань, просто двічі клацніть його, і завантаження додасться автоматично (працює тільки в тому випадку, якщо FlashGet встановлений як завантажувач за замовчуванням — в іншому випадку спочатку виберіть файл правою кнопкою миші, потім перейдіть в меню «відкрити за допомогою »і виберіть зі списку програму FlashGet).

FlashGet

Ви також можете призупинити, перезапустити і відновити завантаження відповідно до ваших потреб. Процес стає набагато простіше і приємніше, якщо ви робите це за допомогою програми FlashGet, крім того, інструмент може завантажувати кілька файлів одночасно, заощаджуючи ваш час. Ще одна цікава особливість цієї відмінною програми полягає в тому, що вона дозволяє управляти завантаженими файлами, щоб можна було швидко і ефективно знаходити потрібний документ.

Можна розділити файли на різні категорії, такі як музика, фільми і програмне забезпечення. Для більш ефективної сортування файлів можна створювати власні категорії. FlashGet дозволяє отримати більш високу швидкість завантаження, а це означає, що ви будете завантажувати більше даних за менший час. Це відмінне рішення для всіх, хто регулярно завантажує великі обсяги даних з Інтернету. Крім того, FlashGet також підтримує дані, сумісні з eMule і BitTorrent. Він може бути налаштований для моніторингу буфера обміну і браузера системи для виявлення даних при завантаженні, може працювати з браузером Firefox як окремий плагін.

Mozilla Firefox

Mozilla Firefox — друге за популярністю в світі додаток для інтернет-серфінгу. Його основними перевагами є швидкість і простота, підтримка плагінів і скінів, які дозволяють налаштовувати браузер відповідно до ваших потреб. Програма має вбудований менеджер завантаження, перевірку орфографії, функції антифішинга і т. Д.

Mozilla Firefox

Також одним з основних переваг браузера є можливість довантажувати файли з розширенням PART. Якщо у вас вже встановлено зв’язок браузера з такими документами, просто двічі клацніть по файлу PART, і завантаження продовжиться автоматично. Також можна використовувати інтерфейс програми — відкрийте головне меню програми в правому верхньому куті (три горизонтальні смужки), виберіть «Відкрити файл» і вкажіть шлях до вашого документа PART.

Що ще може викликати проблеми з файлом

Якщо part не відкривається, і завантаження не триває, швидше за все, посилання вже недійсна і файл видалений з сервера, на якому зберігався. Ще однією розповсюдженою проблемою може бути банальна відсутність інтернету — перевірте з’єднання і всі налаштування. Наступною проблемою може бути недолік вільного дискового простору — перевірте доступність місця на диску, де збережено документ. Можуть виникнути і більш серйозні неполадки, такі як порушення стабільності системи або зараження вірусом. Якщо є такі підозри, краще звернутися за допомогою до фахівців — можливо, знадобиться перевстановлення Windows.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector