Як і чим відкрити файл з розширенням MXL

Формат mxl був розроблений спеціально для забезпечення комфортного і стабільного користування системи автоматизації управління «1С: Підприємство». Він містить табличні дані з баз 1С, які з легкістю можна використовувати на будь-якому іншому пристрої, де встановлений цей софт.

Як і чим відкрити файл з розширенням MXL

Робота з таблицями MXL.

Що означає розширення mxl

Файл mxl містить в собі табличні значення з 1С. Його можна легко перенести на інший комп’ютер і експортувати в 1С.

Як відкрити mxl

Чим відкрити mxl? Способів не так багато. Найбільш очевидний — придбати ліцензійну версію 1С. Але є й інші, безкоштовні методи, які ми і розглянемо нижче. З їх допомогою ви з легкістю зможете працювати з розширенням mxl.

1С: Підприємство — Робота з файлами

«1С: Робота з файлами» — безкоштовна утиліта, яка створена спеціально для перегляду документів, створених в 1С: Підприємство. Причому для перегляду, редагування та друку таких документів установка повноцінної версії 1С необов’язкова. «1С: Підприємство 8» відкриває будь-які документи минулих версій ПЗ і вважається найбільш вдалою і зручною в порівнянні з попередньою розробкою — 1С: 7. Новітні доповнення і розширення в 1С: 8 дозволили фахівцям готувати більш детальні звіти, а також формувати придатні до економічного аналізу регістри. Восьма версія краще працює в контексті єдиної платформи. Інакше кажучи — вся інформаційна база зберігається в єдиному документі, що дозволяє створювати резервні копії даних.

Робота в 1С: Підприємство 8

Швидкість роботи 1С: 8 в порівнянні з версією 7 набагато нижче. В оновленій восьмої версії відповідність форми звітності відстежується в автоматичному режимі. У «Бухгалтерія 7.7» цей процес необхідно контролювати самостійно. Всі розділи «важкого» звіту можна з легкістю відстежувати на одному екрані, а також швидко переміщатися між підрозділами і вносити доповнення. На відміну від «Бухгалтерія 7.7», в новій версії перевірка правильності заповнення звітності відбувається в автоматичному режимі. Визначення суми нарахувань і відрахувань також відбувається в автоматичному режимі.

Як відкрити файл mxl? Щоб використовувати таку таблицю (а також будь-яку іншу, створену в 1С) в 1С робота з файлами, досить запустити і скористатися меню «Файл» — «Відкрити». Додаток дозволяє переглядати таблиці в режимі порівняння, а також виводити дані на друк. Основним її перевагою є те, що утиліта пропонується абсолютно безкоштовно і для читання файлів може бути завантажена з офіційного сайту.

Йоксель

Йоксель — набір спеціальних утиліт і компонентів для перегляду і редагування таблиць і файлів, створених в 1С. За допомогою цієї програми можна швидко переглядати і друкувати будь-які документи 1С, а також відкрити формат mxl. Щоб використовувати таблицю, запустіть програму для відкриття 1С і скористайтеся функцією меню «Файл» — «Відкрити». У діалоговому вікні вкажіть шлях до розташування таблиці і натисніть кнопку «Відкрити».

Йоксель

Плагін для Microsoft Excel

Розробники 1С: Підприємство пропонують додаткову можливість перегляду і редагування за допомогою офісного додатка Excel. З його допомогою можна переглянути таблицю в нормальному вигляді. Для цього необхідно завантажити і встановити з офіційного сайту плагін для Microsoft Office, після чого відкриття таблиць 1С не складе ніяких труднощів. Після встановлення плагіну достатньо запустити Excel і скористатися меню «Файл» — «Відкрити». Він автоматично перетворює таблицю 1С в формат, який підійде для Excel. Недоліком рішення є обмеження версій додатків — розробники пропонують плагін для пакетів Office 95-2003, а також для 1С версії 7.

Плагін для Microsoft Excel

Що ще може викликати проблеми з файлом

Якщо при спробі відкриття такої таблиці з’являється повідомлення про помилку або таблиця відображається некоректно, швидше за все, документ пошкоджений або заражений вірусом. Для його виправлення спробуйте відкрити документ в 1С і заново зберегти. Також необхідно запустити антивірус і просканувати систему на наявність шкідливого ПЗ і файлів. Розширення mxl не користується особливою популярністю, оскільки призначено винятково для роботи з базами даних «гіганта» бухгалтерського обліку 1С.

Відкрити файл через 1С

Незважаючи на те, що софт надається на платній основі, існує кілька безкоштовних способів відкриття, редагування та друку таблиць 1С на власному ПК вдома або в іншому місці. Якщо після прочитання статті у вас все ж залишилися питання, то задавайте їх у коментарях.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector