Як дзвонити за відсутності мережі, якщо ви абонент МТС

Немає мережі

Оператор стільникового зв’язку МТС розширив список пристроїв з підтримкою Wi-Fi Calling. Ця послуга дозволяє здійснювати голосові виклики тих місцях, де немає покриття стільникового зв’язку або сигнал дуже слабкий, але є доступ до інтернету по Wi-Fi. Крім того, абонент може економити на дзвінках у внутрішньому російському і міжнародному роумінгу, здійснюючи дзвінки по домашнім тарифами, де б він не знаходився.

Раніше підтримка Wi-Fi Calling була тільки у флагманських смартфонів Samsung і Apple, а тепер вона з’явилася у iPhone 5s і вище, десятків моделей Samsung, Highscreen, Huawei, Sony, Fly, ASUS, Doogee, Nokia, Xiaomi, ZTE і брендованих апаратів від МТС. Уточнити доступність цієї можливості для конкретної моделі можна в довідковій службі МТС.

Послуга Wi-Fi Calling доступна тільки абонентам з Москви, Московської, Ярославській, Бєлгородської, Воронезької, Саратовської, Калузької областей, Республіки Башкортостан і РСО — Аланії. Вона працює по всій Росії, а також в міжнародному роумінгу по домашнім тарифів голосового зв’язку.

У перерахованих регіонах також доступна послуга VoLTE, яка дозволяє здійснювати дзвінки без перемикання на 2G або 3G і без переривання інтернет-сесії, забезпечуючи більш якісний голосовий зв’язок. VoLTE підтримується тільки на смартфонах з модулем LTE.

Для активації Wi-Fi Calling і VoLTE необхідно підключити опцію МТС Connect USSD-командою * 111 * 6 # виклик. Абонентська плата за ці послуги відсутня.

iGuides в Telegram — t.me/iguides_ru

Даруємо подарунки за найкращі статті в блогах

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector