Як додати смартфонам Nexus 6P і Nexus 5X одну з головних фішок камери Pixel 2

У Nexus 6P і Nexus 5X відмінні камери, але спочатку у них немає фичи, яка доступна власникам смартфонів Pixel 2 і Pixel 2 XL. Вони не вміють знімати в режимі HDR + з нульовою затримкою захоплення зображення. На щастя, цю функцію можна їм додати, і для цього не потрібно отримувати root-доступ, досить лише замінити оригінальний додаток камери на модифіковане.

Як це зробити:

  • Встановіть модифіковане додаток стандартної камери за допомогою APK-файлу.
  • Запустіть встановлену програму і насолоджуйтеся.
  • Майте на увазі, що колишнє додаток камери не сумнівайся, не спитайте його з новим.

Відмінності в зйомці будуть помітні. Якщо раніше в режимі HDR + захоплення кадру проводився через одну-дві секунди після того, як ви натиснули на кнопку затвора, то тепер фотографія захоплюється моментально. Ви можете використовувати модифіковану камеру в якості основної. Для цього двічі натисніть на кнопку харчування, і коли система запитає, який додаток запустити, виберіть ту камеру, чий виконуваний файл закінчується на NX.

Раніше Google розповіла, як працює камера в смартфонах серії Pixel і в чому її відмінність від камер в Nexus:

Високопродуктивний процесор Snapdragon дозволяє захоплювати фотографії з нульовою затримкою після натискання на кнопку затвора камери. Це досягається тим, що насправді камера робить знімки ще до того, як ви натиснете на кнопку, а в момент натискання захоплюється той самий кадр, який був показаний в видошукачі, без будь-якої затримки. У минулорічних моделях Nexus 5X і Nexus 6P камера працює інакше: коли ви натискаєте на екран для фокусування, показується гурток, але кадр захоплюється лише після того, як ви натиснете на кнопку камери. Pixel і Pixel XL захоплюють кадри вже в момент фокусування.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector