Як додати режим комфортного читання статей в Google Chrome

Chrome

У браузері Google Chrome з’явився режим читання, який значно спрощує читання статей на сайтах. Правда, за замовчуванням він прихований, а для того, щоб знайти його, потрібно лізти глибоко в налаштування. Але це досить просто.

У режимі читання зі сторінки прибираються зайві елементи, залишається лише текст з ілюстраціями, фон приймає спокійний відтінок, і використовується максимально комфортний шрифт із зарубками (як в книгах).

  • Chrome в режимі читання
  • Chrome без режиму читання

Як додати режим читання в Chrome:

  • Додайте ярлик Chrome на робочий стіл (якщо її там немає).
  • Натисніть на іконку Chrome правою кнопкою миші, виберіть «Властивості» і перейдіть у вкладку «Ярлик».
  • В кінець поля «Об’єкт», щоб додати пробіл і код —enable-dom-distiller. Має вийти щось на зразок такого: «C: \ Program Files (x86) \ Google \ Chrome \ Application \ chrome.exe» —enable-dom-distiller
  • Закрийте властивості ярлика зі збереженням змін, натиснувши ОК.

Chrome

Запустіть Chrome як зазвичай. Ви не помітите жодних змін за винятком однієї деталі: в меню з’явиться опція Distill page, після натискання на яку відкрита в поточній вкладці публікація буде спрощена і перетворена для комфортного читання.

Додати підтримку режиму читання можна в будь-яку версію Chrome (хоч тестову, хоч стабільну). Можна припустити, що незабаром Google перестане ховати цю опцію настільки глибоко, і вона стане за замовчуванням доступна всім користувачам браузера.

iGuides в Telegram — t-do.ru/igmedia

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector