Як додати на Android жести від iPhone X

iPhone X

У iPhone X немає кнопки «Додому», тому Apple довелося винайти новий спосіб навігації — за допомогою жестів по нижній частині екрана. Виробники Android-смартфонів (за винятком OnePlus в останньому апдейте OnePlus 5T) поки не поспішають позичати такі жести, але їх можна додати будь-якого пристрою за допомогою спеціального додатку.

Gesture Control — утиліта, яка виводить в нижній частині екрана характерну для iPhone X смугу і дозволяє використовувати різні жести:

  • Свайп вгору — домашній екран
  • Свайп вгору з утримуванням пальця — останні запущені програми
  • Свайп вліво — повернення
  • Свайп вліво з утримуванням пальця — поділ екрану на два вікна (тільки на Android 7.0 і вище)
  • Свайп вправо — повідомлення
  • Свайп вправо з утримуванням пальця — перемикачі швидких налаштувань

Gesture Control можна встановити на смартфони навіть без root-доступу, але з додатком при першому запуску необхідно надати дозвіл на використання спеціальних можливостей. В налаштуваннях можна змінити призначення жестів, змінити час відгуку, поміняти розташування смужки, змінити її розмір, колір або зробити невидимою. Жести працюють поверх будь-яких додатків.

Для доступу до додаткових можливостей необхідно придбати Pro-версію Gesture Control за 199 рублів. Після цього ви зможете три додаткових жесту, налаштовувати товщину смужки і міняти її положення по горизонталі. Безкоштовна версія програми Gesture Control Ніяк не монетизуються і не містить рекламу.

Завантажити для Android

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector