Як виправити проблему з оновленнями старих версій Windows на комп’ютерах з новими процесорами

Кілька днів тому компанія Microsoft перестала оновлювати Windows 7 і 8.1 на комп’ютерах з процесорами Intel Kaby Lake і AMD Bristol Ridge. Користувач GitHub з ніком Zeffy виправив проблему власними силами — він розкрив патч KB4012218, що відповідає за блокування оновлень, і «виправив» його, модифікувавши дві функції в бібліотеці wuaueng.dll.

Скрипт і інструкція по використанню модифікованого патча опублікований на GitHub. У проекту відкритий вихідний код, і будь-який бажаючий можете переконатися, що в ньому немає шкідливого коду. Патч, створений Zeffy, перезаписує файл wuaueng.dll. Єдиний недолік — модифіковану бібліотеку доведеться відновлювати після оновлення Windows.

Оригінальний патч KB4012218 вийшов ще в березні, але був доступний як індивідуальне оновлення. У квітні він увійшов до складу накопичувального оновлення Windows і почав блокувати установку оновлень Windows 7 і 8.1 на комп’ютерах з новими процесорами Intel і AMD. За словами Microsoft, рішення цієї проблеми — установка Windows 10.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector