Як додати будь-якому Android-смартфону одну з головних можливостей iPhone X

Одне з головних нововведень в iPhone X — можливість розблокувати екран скануванням особи. На Android ця функція існує вже кілька років, хоча і не користується особливою популярністю.

Розблокування за допомогою фронтальної камери доступна практично всім сучасним і здебільшого застарілих смартфонів і планшетів. Активувати її можна в системних настройках. Зайдіть в «Налаштування» — «Безпека» — Smart Lock — «Розпізнавання осіб». Доступ до розділу Smart Lock зажадає введення пароля від пристрою.

Після натискання на кнопку «Налаштувати» з’явиться інструкція по скануванню особи і запуститься фронтальна камера. Виберіть місце з хорошим освітленням і постарайтеся тримати пристрій на рівні очей. Щоб поліпшити точність розпізнавання, буде потрібно зробити знімки в різних умовах: яскравому і тьмяному освітленні, в окулярах і без них, в головному уборі і т.д. Завдяки цьому, смартфон буде швидше і точніше розпізнавати вас.

Після завершення налаштування ви зможете розблокувати смартфон без введення пароля і використання відбитку пальців, якщо ваше обличчя буде знаходитися навпроти фронтальної камери.

Потрібно мати на увазі, що сканер особи забезпечує набагато більш слабкий захист, ніж пароль, PIN-код і сканер пальців. Її можна обійти, показавши пристрою вашу фотографію або навівши камеру смартфона на ваше обличчя, поки ви спите. Крім того, висока ймовірність несанкціонованого розблокування, якщо вашим смартфоном захоче скористатися схожий на вас людина.

Технологія розпізнавання осіб на Android НЕ удосконалювалася в останні роки, але після анонса iPhone X з функцією Face ID у виробників не залишилося вибору. У 2018 році, завдяки старанням Qualcomm, повинні з’явитися смартфони з повноцінними сканерами осіб.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector