Як додати або видалити книгу в iTunes

iTunes є важливою програмою для зберігання і передачі різного роду інформації. Використовуючи даний засіб, ви можете без проблем завантажувати і читати книжки. Однак найчастіше виникає проблема з їх форматами. Айтюнс підтримує тільки ePub, але якщо формат іншої, то за допомогою онлайн-конвертерів можна вийти з цієї ситуації.

Як додати або видалити книгу в iTunes

Додавання або видалення книги в iTunes.

iBooks

Перед тим як додати книгу в iBooks через iTunes, необхідно встановити цю утиліту. Ця утиліта є єдиною, за допомогою якої можна читати різні розповіді, романи і ін.

Установка на комп’ютер і Айфон

  1. Запустіть Айтюнс на комп’ютері.
  2. Зайдіть в iTunes Store. Далі в пошуковому рядку наберіть iBooks.
  3. Виберіть потрібну версію: для iPhone або для iPad.
  4. Введіть Apple ID і пароль, а потім натисніть на кнопку «Отримати».

установка iBooks

Після цього iBooks виявиться на пристрої. Але тепер його потрібно скинути на Айфон, використовуючи Айтюнс.

  1. Підключіть телефон до ПК за допомогою кабелю.
  2. Зліва ви побачите ваше підключений пристрій. Клікайте по ньому, переходите в розділ «Програми». Поруч з iBooks є кнопка «Встановити». Натискаємо на неї. Завершуємо установку натисненням на кнопку «Застосувати» у нижній частині екрана.

Додавання книг в iTunes

Здійснити таку дію з комп’ютера можна двома способами: або за допомогою меню, або простим перетягуванням документа в програму.

Додавання файлу книги

Для першої ситуації вам треба клікнути на кнопку «Файл», що знаходиться в лівому кутку екрана. Далі клікніть на «Додати файл в медіатеку». У вікні, знайдіть потрібні файли (якщо потрібно вибрати кілька книжок, то буде зручно використовувати клавішу Ctrl).

Другий метод набагато простіше. Вам слід перетягнути документ у вікно програми. Абсолютно неважливо, в якому розділі ви будете перебувати, так як все одно все потрапить за адресою.

перетягнути книгу

Для перевірки, додані чи книги в iTunes, натисніть на відкритий розділ і знайдіть в списку «Книги», якщо їх немає, то клікайте на «Правити меню», де вам слід поставити галочку біля потрібної параметром.

Додавання на iPhone

Відразу варто відзначити, що формат файлів, що відправляються на iPhone, повинен бути pdf, txt, ePub (рекомендується останній). Для початку запустіть на ПК саму програму. Натисніть Ctrl + S. У новій панелі зліва відкрийте «Книги». Ви побачите всі файли, які є на ваших пристроях (ПК і айФоні). Перенесіть в порожню область екрану документи, як було описано раніше. Вони з’являться в медіатеці. Однак тепер треба синхронізувати ці два пристрої.

Синхронізація пристрою

Синхронізація

Підключіть iPhone до комп’ютера за допомогою кабелю. Тепер в бічному меню зліва можна побачити підключений пристрій. Натисніть на нього і виберіть «Синхронізувати». Операція завершена.

Синхронізація книг

видалення

На телефоні

  1. Перейдіть до вашої книжкової полиці.
  2. Натисніть на кнопку «Вибрати», що знаходиться у верхньому правому куті.
  3. Кількома на «Видалити» і очищаємо нашу полку.

на ПК

Щоб видалити книжку з ПК, перейдіть у відповідний розділ, де треба знайти непотрібний документ. Правою кнопкою мишки клацніть по ньому, а потім на «Видалити».

видалити книгу

Прочитавши статтю, ви навчилися працювати з книжками в iTunes на різних пристроях. Сподіваємося, що у вас не залишилося ніяких питань. Але якщо вони у вас є, то сміливо пишіть їх в коментарях. Також будемо вдячні за лайк і репост цієї статті своїм друзям.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector