Як дізнатися версію гри в стім

Коли ви хочете з ким-небудь зіграти в ПО мережі, для уникнення помилок дуже важливо, щоб у всіх збігалися модифікації гри. Розробник зазвичай регулярно реалізує нові можливості і, якщо модифікації у різних користувачів не будуть збігатися, деякі функції, а також кілька ігрових елементів, можуть бути недоступні. Якщо знехтувати цією умовою, то можуть виникнути різні збої і проблеми з сумісністю.

Як дізнатися версію гри

Визначення версії гри, встановленої в Steam.

Як дізнатися версію гри в Steam, щоб в разі необхідності оновити її і уникнути різних неполадок? Давайте розглянемо це питання докладніше.

Дізнаємося версію продукту

Отже, щоб дізнатися версію гри в стім, необхідно виконати кілька дуже простих дій. Ось яких:

  1. Запустіть клієнт Стим. Подивитися модифікацію софта можна тільки з його допомогою, за умови завантаження та установки офіційної модифікації, а не піратської.
  2. У головному меню перейдіть у вкладку «Бібліотека», де вам буде показано все встановлене у вашій системі ПО, придбане на платформі Steam. Знову ж таки, вони повинні бути завантажені і встановлені тільки через офіційний клієнт платформи. властивості гри
  3. Пошукайте в списку потрібний вам продукт і клацніть по назві правою кнопкою миші. Ви відразу ж побачите список дій, які можна виконати.
  4. Виберіть меню «Властивості», після відкриття якого перейдіть у вкладку «Локальні файли». У самому низу екрану, під усіма написами і меню, ви побачите свою поточну модифікацію. визначити версію
  5. Порівняйте зі своїм другом і, якщо видання гри не збігається, поновіть її.

УВАГА. Версія програмного забезпечення, що відображається в клієнті Стим, може відрізнятися від тієї, яка вказана в меню гри. Це викликано тим, що можуть відрізнятися принципи нумерації. Наприклад, розробник вказує 2.0.3, тоді як в клієнті Steam ця цифра може виглядати як 854687. Так виходить не завжди, але будьте готові до того, що ви можете зіткнутися з такою проблемою. Останнім часом розробники і, безпосередньо, платформа Стим намагаються усунути цей недолік.

Іноді трапляється, що система Steam може працювати зі збоями, тому версія гри відображається некоректно. Що можна зробити в такому випадку? Спробуйте просто перезавантажити програму. Закрийте її і повністю вийдіть, після чого запустіть знову і повторіть процедуру з самого початку. Це ж можна зробити і в разі, коли не виходить оновити програмне забезпечення до самої останньої редакції. Це проблема трапляється, але, на щастя, нечасто.

висновок

Тепер кожен з вас знає, як подивитися версію встановленої гри в стім. Якщо, не дивлячись на наші рекомендації, у вас щось не виходить, задавайте питання в коментарях. Ми постараємося зробити все, що в наших силах, щоб допомогти вам.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector