Як виправити помилку Microsoft Visual C ++ Runtime Library

Щоденне практичне використання комп’ютерної техніки, дбайливе і уважне ставлення до неї все-таки не можуть гарантувати вам того, що ви ніколи не зіткнетеся з несподіваними проблемами, перед якими будете безсилі. Дізнайтеся, як виправити помилку Microsoft Visual C ++ Runtime Library.

Помилка Microsoft VisualC

Прочитайте в статті, як виправити помилку Microsoft Visual C ++ Runtime Library

Несподівані «сюрпризи» можуть чекати, постаючи перед користувачами в найнесподіваніших ракурсах, на перший погляд, без вагомого на те підстави. У цій ситуації корисно знати, звичайно ж, причини, які їх спровокували, але в більшій мірі дуже хочеться розібратися, як ліквідувати проблему, при якій виникає повідомлення «Microsoft Visual c Runtime Library».

Як відновити працездатність ОС

Якщо вам довелося зіткнутися з помилкою «Microsoft Visual c Runtime Library», слід зарядитися підвищеним терпінням і нестримним бажанням докопатися до суті, що все-таки спровокувало таку помилку.

Доведеться витратити достатню кількість часу, перебираючи різні варіанти, які вказують на такий системний збій.

Установка, оновлення Microsoft Visual C ++

Якщо ви намагаєтеся запустити ігрове додаток, після якого вперто виникає помилка «Microsoft Visual c Runtime Library», можна запідозрити, що у вас просто на комп’ютері ні встановлено пакет Microsoft Visual C ++.

Проблема в тому, що практично всі ігрові додаток створювалися розробниками саме в середовищі Microsoft Visual C ++. Безумовно, при її відсутності немає технічних і програмних можливостей грі запуститися.

Виникнути ситуація з помилкою «Microsoft Visual c Runtime Library» може і в тому випадку, якщо вами був раніше встановлений пакет Microsoft Visual C ++, але згодом в силу різних обставин було спровоковано його пошкодження, що спричинило його некоректну роботу.

З цієї причини рекомендується здійснити деінсталяцію пакету Microsoft Visual C ++, після успішного завершення якої заново встановити пакет, переконатися в тому, що він не потребує оновлення.

Оновлення Microsoft Visual

Встановіть оновлення для файлу або скачайте заново

Якщо ж поновлення важливі, не полінуйтеся їх закачати і тут же встановити. Хочеться відзначити, що пакет Microsoft Visual C ++ поширюється абсолютно безкоштовно, тому можна не турбуватися, що ви порушуєте ліцензійні угоди.

Перевірка ігрового програми

У зв’язку з тим, що максимально часто доводиться стикатися з такою проблемою при запуску ігрового програми, досвідчені користувачі рекомендують переконатися в тому, що сам додаток супроводжується коректністю.

На жаль, досить поширеною практикою є пошкодження деяких системних файлів з розширенням «exe» і «dll», які є досить важливими для ігрового процесу.

Такі файли можуть бути пошкоджені самим користувачем, які через недосвідченість або неуважності видаляє деякі файли, сам того не помічаючи. Видалити замість вас важливі файли можуть і шкідливі програми, що проникають без вашого «дозволу» на комп’ютер.

Якщо це так, то вам буде простіше теж перевстановити гру, в цьому випадку всі файли будуть знову перебувати на місці, відповідно, коректна робота буде повернута.

Перевірка комп’ютера на віруси

Багато хто помилково вважає, що на їхній комп’ютер не може проникнути нежданий «гість», оскільки на сторожі знаходиться відмінний антивірус. Можна розчарувати таких користувачів, спростувавши їх таку переконаність, оскільки, навіть маючи в наявності хорошу антивірусну програму, шкідливе або рекламне ПО все-таки здатне проникнути на ПК.

Kaspersky Internet Security

Встановіть хороший антивірус і повірте комп’ютер на віруси

Під впливом таких «непрошених гостей» виникають часті системні помилки, однією з яких може бути і та, яка провокує конфлікт Microsoft c Runtime Library.

У зв’язку з цим виникають чергові практичні рекомендації. Корисно оновити антивірусні бази і запустити сканування комп’ютера. Корисно також перевірити дієвість свого антивіруса, запустивши перевірку іншим антивірусом, які працюють в режимі онлайн.

Практика демонструє, що часто один антивірус не може впоратися з проблемою, яка для іншого антивіруса досить легка.

Якщо в процесі сканування комп’ютера буде виявлено вірусне ПО, знищіть його без роздумів. Цілком можливо, що таких дій буде достатньо, щоб повернути коректну роботу ігрового програми.

NET Framework

Явно проситься оновитися і така платформа, як NET Framework. Недосвідчені користувачі, які прагнуть розвантажити операційну систему від непотрібних програм, а також забезпечити локальний диск достатньою кількістю вільного простору, самі можуть ініціювати проблему, що супроводжується помилкою «Microsoft Visual c Runtime Library».

Зовсім не розуміючи, які програми можна видаляти, а які не можна, недосвідчені користувачі видаляють все підряд, що супроводжується незрозумілими для них назвами.

У число таких безжально віддалених програм входить і платформа NET Framework. На жаль, без неї більшість ігрових додатків просто відмовляються працювати.

Перевірте, якщо такий програми немає, встановіть її знову на комп’ютер.

Платформа NET Framework

Встановіть платформу NET Framework на комп’ютерний пристрій

DirectX

Найпоширенішою причиною, яка може провокувати некоректну роботу ігрових додатків є або відсутність, або встановлена ​​неправильна модифікація DirectX.

У гонитві за найкращим, багато користувачі скачують рекламовані версії DirectX і «насильницьким» способом встановлюють до себе на комп’ютер, абсолютно не розуміючи того, що деякі операційні системи просто конфліктують з окремими версіями Діректа.

Зокрема, десята версія DirectX не може бути успішно встановлена ​​на Windows XP, оскільки він просто її не підтримує. Якщо ж ви якимось дивом змусите їх «терпіти» один одного, чекайте в цьому випадку безліч «сюрпризів», не дивуйтеся, що система вас закидала попередженнями про помилки.

З цієї причини рекомендується перевірити коректність установки DirectX, при необхідності перевстановити його.

Встановіть додаток DirectX

Перевірте коректність установки DirectX і якщо потрібно — переустановите програму

Драйвера на відеокарту

І останньою можливою причиною можуть виступати драйвера на відеокарту.

Взагалі, досвідчені користувачі настійно рекомендують періодично відвідувати сайт офіційного виробника вашої відеокарти для скачування оновлень. Це дозволяє забезпечувати її коректну роботу.

Якщо ви виявили нові драйвера для відеокарти, найкраще деінсталюйте старі, після цього скачайте і встановіть нові.

І наостанок корисно подивитися, яку дату показує ваш комп’ютер. Якщо вийшла з ладу внутрішня батарейка, ваш комп’ютер буде демонструвати щось неймовірне, але точно не реальний час. Це може спровокувати системний збій, оскільки система виявляє годину «X», який орієнтує на припинення роботи такої важливої ​​для вас середовища Microsoft Visual C ++.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector