Як дізнатися вартість аккаунта і інвентарю в Steam

Інтернет-простір — це своєрідна віртуальна життя. Зараз практично кожен користувач має в мережі свій аккаунт, тобто особистий кабінет на певному сайті з різними можливостями. У цій статті мова піде про проект Steam, за допомогою якого можна закачувати новітні модифікації ігор на свій комп’ютер. Але таке обслуговування обходиться покупцеві в досить кругленьку суму. І для того щоб дізнатися вартість аккаунта і інвентарю в Steam, слід зрозуміти принцип роботи системи.

Вартість аккаунта і інвентарю в Steam

Що таке Steam

Система Стим була створена в 2002 р компанією Valve Software для продажу своїх творінь, що давало можливість користувачеві не «заморочуватися» походами по магазинах. Спочатку можливості ресурсу були обмежені продажем тільки своїх ігор. В процесі тестування портал удосконалювався, і створений магазин став включати в себе такі нововведення, які дозволяли залучати інших розробників ігор і продавати їх за допомогою свого сервісу.

Як дізнатися, скільки коштує аккаунт Стим

Якщо існує попит, значить, є і пропозиція. Тобто ваш профіль налічує вже досить велика кількість ігор, які давно не використовуються або дуже хочеться похвалитися значною сумою перед друзями. І для цього є 2 рішення того, як дізнатися вартість аккаунта Steam або окремих його частин як інвентар.

  1. За рахунок сервісу SteamDB.

В першу чергу необхідно зайти на сайт SteamDB.info, вказавши свої реєстраційні дані. Потім в правому верхньому кутку в пошуковий рядок вбити свій ID, після чого система видасть загальну суму, витрачену на придбання інвентарю, а в кожному окремому рядку можна визначити конкретні цінові параметри, наприклад:

  • «Wotrth» інформує про вартість всіх ігор.
  • «Games owned» відображає кількість придбань.
  • «Persentage» виявляє% співвідношення всіх непріобретённих додатків до придбаним.
  • «Games not played» вказує на куплені товари, що залишилися без уваги.
  • «Hours spent» показує загальний час, витрачений на ігри.

ВАЖЛИВО. Дізнатися свій ID можна в особистому профілі, де у верхній частині буде відображатися посилання на Steam ID.
Steam calculator на сайті SteamDB.info

Steam calculator на сайті SteamDB.info

Перед тим як дізнатися вартість інвентарю Steam або окремої гри, необхідно також потрапити в особистий кабінет, клікнути на конкретну річ, де знизу буде відображатися ціна на торговому майданчику. Або можна скористатися плагіном Стим-ресурсу для браузера, за рахунок чого поруч з кожним додатком буде прописаний його тариф. Дані про оцінку інвентарю вказуються в доларах, а для того, щоб дізнатися рублевий еквівалент аккаунта, можна скористатися курсом валют на дату перевірки. Відповіді на багато питань і, зокрема, про те, як дізнатися вартість інвентарю і як подивитися, скільки коштує та чи інша прога, можна на російськомовному форумі порталу.

  1. За допомогою калькулятора в акаунт Steam.

Дізнатися вага профілю або інвентарю в Стим в грошовому еквіваленті можна, використавши on-line-калькулятор. Такий розрахунок вважається приблизними, так як системою не враховуються придбані DLC, і сума розраховується в режимі реального часу. Тобто товар був куплений давно за високою ціною, а зараз показаний вже за зниженою згодом або за системою знижок. Однак якщо раніше прога була придбана по знижці, то на момент перегляду її вартості сума буде стояти повна, що, безсумнівно, несе вигоду своєму власникові.

Калькулятор інвентарю Steam

Калькулятор інвентарю Steam

ВАЖЛИВО. Продаж акаунтів суворо заборонено і компанія Valve залишає за собою винесення покарання продавцеві, аж до його повного блокування. Офіційно сайт надає не продажну ціну, а витрачену суму на придбання ключів для активації.

Перевірка вартості аккаунта в Стім, звичайно, дуже корисна річ. Користувач може легко дізнатися суму, витрачену на придбання додатків.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector