Як дізнатися свою посилання на обмін в Steam

Trade-посилання — адреса, за допомогою якого можна обмінюватися предметами в Steam з іншими гравцями, не додаючи їх в друзі. Для багатьох геймерів не секрет, що трейд в стім — популярна функція. Завдяки йому можна не тільки грати по мережі, але і змінюватися різними речами: картки, унікальний Лут, скіни, зброя і багато іншого, все залежить від певної гри. Наприклад, ви знайшли або купили щось непотрібне і вирішили цим поділитися.

Як дізнатися свою посилання на обмін

Як дізнатися трейд-посилання в Steam.

Ось тільки заковика в тому, що такий обмін (trade) доступний тільки для тих користувачів, які є у вас в друзях. Якщо ж ви любите постійно змінюватися предметами з багатьма гравцями або вирішили торгувати лутом, вам буде корисна інформація про те, як дізнатися свою трейд посилання в Steam.

Як це зробити?

Стим надає офіційний доступ до trade-посиланню. Однак важко відразу розібратися, як знайти посилання і як її взяти. Потрібно покопатися, щоб виявити, де знаходиться посилання для трейда. Зробимо це послідовними кроками.

  1. Відкриваємо обліковий запис
  2. Відкриваємо меню, навівши курсор на свій нік, і знаходимо там пункт «Інвентар». відкрити інвентар
  3. В інвентарі натискаємо на кнопку «Ще» і вибираємо налаштування приватності. Відкрити налаштування приватності
  4. Ставимо «Відкритий», щоб його могли подивитися всі інші користувачі, але це не головна наша мета. виставити налаштування
  5. Логіном в свого облікового запису Стим через браузер.
  6. Переходимо за цією адресою: http://steamcommunity.com/profiles/76561198105442547/tradeoffers/privacy#trade_offer_access_url
  7. На ній ви побачите свою trade-посилання. готовий результат

Готово! Тепер ви знаєте, де знайти посилання на обмін. Її ви можете викласти на форумі або просто скидати гравцям, з якими хочете чимось помінятися.

Дізнатися свій трейд буде корисно багатьом, хто часто набуває різні речі через цей чудовий ігровий сервіс.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector