Як дізнатися свій ключ активації Windows

windows-10-enterprise.jpg
Ні для кого не секрет, що Windows активується ключами. Однак при перевстановлення системи або при перенесенні її на інший ПК ключ потрібно ввести знову (не завжди — докладніше про це в кінці інструкції), але перед цим його потрібно якось дізнатися зі старої системи (ну і зрозуміло, також потрібно і деактивувати її) .

Найпростіший спосіб дізнатися ключ — це завантажити і запустити цей скрипт. В результаті він видасть версію системи, ID комп’ютера і ключ активації:
Снімок.PNG
Важливе поміченим: якщо у вас Windows 10 і ви хочете її перевстановити, то ключ можна не дізнаватися — на тому ж самому обладнанні активація відбувається автоматично при підключенні до інтернету після установки. Також якщо у вас OEM-ліцензія (тобто попередньо встановлена ​​виробником), то починаючи з Windows 8 знову ж можна не дізнаватися ключ — інсталятор Windows візьме його з EFI. Перенести таку ліцензію на інший комп’ютер не можна: можливий перенос тільки Retail-версії (версії коробочки) при її попередньої деактивації у старому пристрої.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector