Як дізнатися, коли купив гру в Steam

Приводом для написання цієї статті стало черговою проведений нами аналіз пошукових запитів. На його підставі можна зробити висновок про те, що багатьох прихильників стим-спільноти цікавить історія покупок в цілому, і зокрема, як дізнатися дату покупки гри в Steam.

Як дізнатися, коли купив гру в Steam

Перш за все, для цього потрібно увійти на ресурс Стим. Потім, ввівши вгорі праворуч ім’я (назва) профілю і пароль, увійти в свою наявну обліковий запис.

Після цього вибрати рядок «Про акаунті» в випадаючому меню в правій верхній частині діалогового вікна.

Це призводить до відкриття сторінки «Головна / Аккаунт», у верхній частині якої видна рядок під назвою «Операції в магазині і історія …»:

Операції в магазині і історія в Steam

Операції в магазині і історія в Steam

У лівому стовпчику ми бачимо пропозицію від Стим на поповнення балансу, нижче правіше — поточний залишок і ще трохи нижче — пропозиція прив’язати до аккаунту будь-якої вид оплати (якщо ви цього ще не робили).

Середній стовпець містить рядки підміню, сама верхня з яких нас в даному випадку найбільше цікавить: «Історія покупок».

Перед тим як подивитися історію покупок в стиме, наприклад, дату покупки гри, потрібно встановити курсор на цей рядок і натиснути «Enter». Нам відкриється новий діалог-таблиця, в якому ви побачите весь перелік своїх понесених витрат в Стім.

Перелік понесених витрат в Steam

Перелік понесених витрат в Steam

Тут ви знайдете відсортоване з датування зліва повний склад ваших скоєних транзакцій. За назвою купленої іграшки, гортаючи таблицю, ви без зусиль знайдете ту дату, коли ви купили гру в Steam.

Тепер кожен з вас в курсі, як дізнатися дату своєї закупівлі в своєму акаунті, і зможе розповісти своєму другові, як дізнатися, коли він купив гру в стім.

Сподіваємося наша стаття допомогла вам розібратися в порушеному питанні. Контролюйте свої витрати, вчасно поповнюйте баланс щоб не опинитися «поза ігровим полем».

Читайте наші нові публікації, задавайте нам нові питання.

Залишайте свої коментарі.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector